Для запровадження надзвичайного стану бракує військових формувань міліції, – експерт

22:00 24 січня 2014 р.


Фото: Gazeta.ua

Директор військових програм Центру імені Разумкова Микола Сунгуровський запевняє: «Загальна кількість усіх підрозділів МВС, враховуючи «Беркут», – до 2,5 тисяч. Цього мало».

Про це експерт заявив сьогодні, 24 січня, під час прес-конференції в інформагенстві «ГолосUA». За його підрахунками, «в Україні не вистачить військових, щоб забезпечити правопорядок у разі введення надзвичайного стану в усій країні.

Микола Сунгуровський конкретизував: «Власних сил не вистачить однозначно, навіть якщо вважати списковий військовий склад формувань міліції, не тільки бойові підрозділи, а й управлінців. Якщо брати загальну кількість усіх підрозділів, враховуючи «Беркут», то це близько 2,5 тисяч. Цього мало. Підрозділів не вистачить».

Натомцсть, за словами експерта, залучення Збройних Сил можливе тільки в двох випадках – для проведення евакуації при надзвичайному стані і під час масового переходу українського кордону. «Все. Тільки в таких випадках залучаються збройні сили», – констатував Микола Сунгуровський.

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу