Діяльність загонів самооборони припинять

10:30 17 березня 2014 р.


Фото: Reuters

У цьому запевнив перший віце-прем'єр Віталій Ярема.

Перший заступник керівника уряду розповів в інтерв'ю «Українській правді», що ті загони самооборони, які не увійдуть до складу до Національної гвардії, наступного тижня оголосять незаконними, після чого їх учасників будуть притягати до відповідальності. Дослівно ж перший віце-прем'єр України Віталій Ярема розповів із цього приводу таке:

«Ті люди, які брали участь у поваленні режиму Януковича, вимагають швидких змін у нашій країні та в новому уряді. Цього вимагає суспільство. Люди, які привели нову владу і посадили в такі красиві кабінети, вони вимагають не зміни осіб, а зміни ситуації в Україні. Їх можна зрозуміти.

Але це переростає в реальну загрозу громадському порядку. Дехто, хто входить до цих угруповань, не має стосунку до Майдану і не брав участі у подіях 20 лютого». 

За словами віце-прем'єр, уже відбуваються відповідні консультації з радою Майдану й керівниками підрозділів самооборони. Частину з них залучають до Національної гвардії. Віталій Ярема запевняє: «А потім настане «час Ч», коли з Майдану і по телебаченню буде оголошено, що з такого-то моменту ці формування є незаконними, а їхні учасники будуть затримані і притягнуті до відповідальності. Для цього людей треба попередити і дати їм можливість добровільно здати зброю. Вони повинні розуміти, що відтепер будуть притягатися до відповідальності».

Натомість  запитання про те, коли настане цей «час Ч», Віталій Ярема відповів: «Ймовірно, наступного понеділка-вівторка – тривають, у тому числі, інтенсивні переговори з «Правим сектором» щодо здачі зброї».

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу