«ДІЯ» Яроша братиме участь у виборах, але – восени (відео)

15:41 24 лютого 2016 р.

Нова громадсько-політична ініціатива, яку назвали ім’ям Дмитра Яроша, і яку він очолив, готова делегувати своїх членів до рад різних рівнів під час дострокових виборів.

Про це сьогодні, 24 лютого, під час прес-конференції на тему: «Презентація Національного руху «Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)», яка відбулася и у Львівському прес-клубі, заявив лідер Національного руху «ДІЯ»  Дмитро Ярош.

За його словами, зараз рух перебуває на стадії формування. Попередньо йде мова про те, що варто брати участь у дострокових виборах всіх рівнів.  

- Все буде залежати від термінів. Якщо політична криза не закінчиться і вибори будуть у травні, то навряд чи ми будемо готові сформувати якийсь партійний пул та провести туди своїх людей. Якщо процес затягнеться, то на осінь ми будемо більш підготовлені.  Але бажання у наших людей йти в депутати є, - каже він. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу