Деякі країни НАТО погодилися надати Україні високоточну зброю, – Президент

22:50 4 вересня 2014 р.


Фото: wartime.org.ua

Про це заявив у четвер Петро Порошенко за результатами проведених в Уельсі на саміті Північноатлантичного Альянсу двосторонніх зустрічей з лідерами його країн-членів.

Деякі країни НАТО погодилися надати Україні зброю летальної дії, включаючи високоточну. Про це заявив Президент України Петро Порошенко за результатами проведений у четвер в Уельсі на саміті Північноатлантичного Альянсу двосторонніх зустрічей з лідерами його країн-членів.

«За результатами наших двосторонніх консультацій практично кожна країна констатувала допомогу Україні. У першу чергу, це стосується військово-технічної співпраці, при чому, як нелетальної, так і летальної зброї, включаючи високоточну», – заявив Президент.

Він також повідомив про досягнуті домовленості щодо лікування у країнах Альянсу поранених у ході АТО українських військовослужбовців, постачання необхідного медичного обладнання та ліків. Порошенко подякував країнам-членам Альянсу, які висловили потужну підтримку, у тому числі фінансову, про яку було заявлено на саміті у форматі зобов’язань з наповнення чотирьох трастових фондів. 

«Вони присвячені важливим напрямках забезпечення безпеки України. Це удосконалення логістики, системи командування, покращення комунікації і організації кіберзахисту України. Усі без виключення учасники саміту взяли на себе зобов’язання щодо наповнення», – зазначив Президент, повідомлення якого передає в четвер власний кореспондент агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу