Єдине прохання десантників зі Львова до Президента України: «В жодному разі не припиняйте АТО!» (відео)

21:52 8 липня 2014 р.


Фото: ukr-online.com

Один із бійців 80-го окремого аеромобільного полку розповів «5-му каналу» по телефону, що їх регулярно обстрілюють з установок «Град», танків, але вони не збираються здаватися.

«Real-vin.com» інформує сьогодні, 8 липня, в повідомленні «Десантники, які захищають аеропорт Луганська, звернулися до Порошенка зі закликом»:

«Сьогодні в найбільш важкому становищі на Донбасі з усіх сил АТО перебувають десантники, які захищають аеропорт Луганська (а конкретніше – з львівського 80-го окремого аеромобільного полку. – «ЩЛ») . Один із бійців розповів 5-му каналу по телефону, що їх регулярно обстрілюють з установок «Град», танків, але вони не збираються здаватися.

Більш того, загальний дух бійців дуже високий і вони, як співається в нашому Гімні, готові покласти душу і тіло за Україну. Так і сказав! 

За словами Тараса, як звуть десантника, в останні два тижні вони відчувають серйозну підтримку, й за допомогою авіації отримують необхідний провіант і зброю. 

Скориставшись можливістю, Тарас від імені всіх хлопців, що захищають аеропорт, звернувся до президента. 

– Петре Олексійовичц, у нас до вас одне побажання й прохання – в жодному разі не припиняйте АТО, і тоді перемога буде за нами, за Україною».

Натомість «5 канал» інформує сьогодні, 8 липня, в повідомленні «Донецький і Луганський аеропорти контролюють українські військові, – Міноборони»

«Донецький і Луганський аеропорти – під контролем українських військових», –запевнили у вітчизняному Міністерстві оборони. Кажуть, попри те, що зайти туди українські армійці не можуть, вояків, які перебувають в оточенні, намагаються забезпечити провіантом. 

«Всім необхідним у межах можливого через повітряний транспорт методом десантування ми забезпечуємо – і водою, і їжею, і рештою того, що потрібно нашим військовослужбовцям», – зазначив Петро Мехед, заступник міністра оборони».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

13:43 12 червня 2021 р.

УЄФА залежить від грошей Газпрому, тому Росія з української форми вихолощує зміст

Зауваження УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України могли бути пов'язані з контрактом щодо спонсорства, підписаним між Європейським футбольним союзом та російським Газпромом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу