Десантники зі Львова встановили в Лисичанську Державний Прапор України (відео)

18:35 13 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Бійці зробили перед демобілізації подарунок мешканцям визволеного ними міста.

«Крилаті піхотинці» 80-ї окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України, мобілізовані до лав Збройних Сил України в рамках третьої черги часткової мобілізації, виступили з ініціативою встановити на одному з териконів Лисичанська Державний Прапор України, і таким чином, перед демобілізацією, зробити подарунок мешканцям цього міста. Ідею бійців підтримало командування частини, і впродовж кількох годин десантники виготовили металеву щоглу, висотою 13 метрів.

Однак для такої споруди потрібен і прапор відповідних розмірів, тому на допомогу бійцям підійшли самі мешканці Лисичанська. Вони швидко знайшли необхідний матеріал і зшили величезний прапор, розміром 2,5 на 5 метрів. Таким чином, Український Прапор львівських десантників виявився найбільшим в Лисичанську.

Вже наступного дня прапор було встановлено, і вже за кілька годин на териконі з’явилися перші відвідувачі – дорості і діти, які сфотографуватися на його фоні. Волонтер Сергій Фесенко з Лисичанська розповів: «Тут раніше ми самі встановлювали прапори, однак їх постійно зривали якісь негідники. Я вдячний десантникам за такий подарунок, зокрема за те, що вони змайстрували такий потужний флагшток. Кожного разу, коли я дивлюся на терикон і бачу цей прапор, я знаю: Лисичанськ — це Україна, а значить все буде добре!».

Про це повідомила сьогодні, 13 вересня, на сайті міністерства оборони України прес-служба 80-ї бригади ВДВ.

Як інформував «ЩЛ», львівські десантники встановили в Лисичанську Державний Прапор України, а вчора повернулися додому.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу