Десант Генпрокуратури на Львівщині стимулює карні справи

12:52 12 грудня 2013 р.

Адвокати радять громадянам відмовлятися від надання свідчень, а партійним осередкам – установити відеоспостереження.

На Львівщині перебуває велика група працівників Генпрокуратури, яка стимулює процеси порушення кримінальних справ проти євромайданівців. Про це повідомила на засіданні Львівського прес-клубу співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву Ірина Сех, депутат Верховної Ради від ВО «Свобода». 

Щоб захистити потенційних політв'язнів, правозахисник Дмитро Гудима на засіданні Прес-клубу порадив не давати показів, коли особу запрошують у прокуратуру. Це дозволяє закон. Бо слідчий під час допиту намагається вибрати із розповіді свідка чи підозрюваного окремі фрагменти і використати їх для виклику на допит уже наступного свідка. А той, своєю чергою, у показах може сказати щось таке, що використають для кримінальної справи, розповів Дмитро Гудима.

"Хай самі копають. Якщо ні один свідок нічого не захоче говорити, то ніколи ця інформація не зможе бути використана", - наголосив Дмитро Гудима, кандидат юридичних наук. 

Щоб мінімізувати ризики потрапити під прес правоохоронних органів, голова громадської консультативної ради при головному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Львівській області Олег Ільків на засіданні Львівського прес-клубу порадив, зокрема, політичним осередкам опозиційних партій терміново навести лад в офісах. Олег Ільків рекомендує впорядкувати документацією, особливо бухгалтерські документи, користуватись ліцензованим програмним забезпеченням, встановити відеоспостереження, фільмувати всі дії правоохоронців-перевіряльників, укласти угоду з адвокатом. "Бо зачепитися можуть за будь-що", - наголосив Олег Ільків.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу