Державними нагородами удостоєно понад 320 десантників 80-ї львівської бригади (відео)

12:55 14 грудня 2015 р.


Фото: АПУ/Facebook

Міністерство оборони України спростовує поширені в мережі Інтернет повідомлення.

«Понад 320 військовослужбовців 80 окремої аеромобільної бригади ВДВ заохочено державними нагородами», – запевнили сьогодні, 14 грудня, де також поінформували:

«У зв’язку з поширенням в мережі Інтернет повідомлень, щодо нібито неналежного вшанування героїчних вчинків військовослужбовців 80-ї (львівської. – «ЩЛ») окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України, зокрема, що мужніх захисників України не нагороджують державними нагородами, відзнаками Міністерства оборони та начальника Генерального штабу, Управління комунікацій та преси Міноборони України повідомляє:

За час проведення АТО, серед військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ один військовослужбовець удостоєний найвищої відзнаки в Україні, що присвоюється громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку – Звання Герой України (посмертно).

Державними нагородами – орденами Богдана Хмельницького II ступеня нагороджений один десантник 80-ї оаембр, III ступеня – 43 військовослужбовці (13 з них – посмертно). 

Орденом Данила Галицького – три десантники бригади. Орденами «За мужність» III ступеня нагороджено 139 бійців ВДВ (67 з них – посмертно).

Медалями «За військову службу Україні» нагороджені 5 військовослужбовців.

Медалями «Захиснику Вітчизни» заохочено 135 десантників бригади, 117 з них нагороджено цією державною відзнакою за бойові поранення під час захисту Батьківщини.

Відзнаками Міністерства оборони України – нагрудним знаком «За військову доблесть» нагороджені 46 військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ. 

Нагрудним знаком «За зразкову службу» – 29 десантників.

Нагрудним знаком «Знак пошани» – 10 бійців ВДВ.

Цінним подарунком – пам’ятним знаком «За воїнську доблесть» – 122 військовослужбовці.

Почесними грамотами Міністерства оборони України заохочено п’ятьох десантників, грамотами – шістьох, подякою – двох бійців ВДВ.

Окрім цього, один десантник отримав грошову премію, а його бойовий товариш цінний подарунок – годинник від міністра оборони України.

Також за поданням командування АТО 57 військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ отримали заохочувальні відзнаки від начальника Генерального штабу Збройних Сил України».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі міністерства оборони України. Натомість тележурналісти розповіли:

«Десантники 80-ї бригади 146 днів боронили Луганське летовище. Бійці встояли, навіть коли аеропорт штурмували десятки російських танків. Втім у той момент іншого вибору, аніж  відійти, в них просто не було. Адже на підмогу до них так нікого і не прислали. Як воно, виходити  пішки, коли в спину летять снаряди».

Про це повідомили в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Більше – в його відеюсюжеті.

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу