Депутат ВР Михайло Хміль очолив «Народний Фронт» Львівщини

10:56 6 квітня 2015 р.

У суботу, 4 квітня, відбулася конференція Львівського обласного осередку політичної партії «Народний Фронт».

У суботу, 4 квітня, відбулася конференція Львівського обласного осередку політичної партії “Народний Фронт”. Присутні члени партії обрали раду обласної організації у складі 9 осіб: Михайло Хміль, Ігор Васюник, Михайло Бондар, Ганна Костюк, Петро Пешко, Юрій Підлісний, Ярослав Музичко, Олег Рісний, Ярослав Конопка.

Головою Львівського обласного партійного осередку «фронтовики» обрали народного депутата Михайла Хміля.

У своєму першому коментарі на цій посаді Михайло Хміль зазначив: “Хоча партія успішно провела парламентські вибори 2014 року і показала на Львівщині один із найвищих результатів в Україні, партійна розбудова постійно відкладалася, адже, прийшовши до влади, актив “Народного Фронту” сконцентрувався на подоланні економічної кризи та протистоянні російській воєнній агресії. Проте, якщо Україна взяла курс на децентралізацію і ключову роль громад в управлінні життям країни, ми повинні і діяльність партій переорієнтовувати на роботу на місцях. “Народний Фронт” ставить собі за мету відмовитися від традиційних номенклатурних та кон'юнктурних партійних підходів і стати майданчиком, де себе зможуть реалізувати громадські активісти, волонтери, учасники АТО та активне студентство”.

Про це повідомив сьогодні "ЩЛ" Андрій Бережанський помічник-консультант народного депутата України Михайла Хміля.

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу