Депутат ЛМР здійснив мрію і придбав мотоцикл Сузукі

12:49 30 листопада 2021 р.

Допомагає розслабитись і тримати у всьому баланс, - написав у ФБ Сергій Івах.

"Довгий шлях, але до всього необхідно докладати зусиль. Зараз це легкий і водночас надзвичайно драйвовий процес, який допомагає мені розслабитись і тримати у всьому баланс", - написав у ФБ депутат Львівської міськради Сергій Івах, інформує Dailylviv.com.

А минулої доби депутат Львівської міськради Сергій Івах взяв участь у виставці-аукціоні “Брамами Кракідал, вулицями історій” на підтримку реставрації історичної брами на вул, Котлярській, 10. Він обрав картину «Городоцька» заслуженого художника України Ореста Минюка.

Мета аукціону - збір фінансування на реставрацію понад столітньої брами будинку. Половину коштів з продажів робіт віддадуть авторам, половину - на реставрацію. Бюджет брами — 60 тис., з них мешканці і сусіди уже зібрали 50%. Реставрація відбудеться в межах міської програми співфінансування, яку координує ЛКП «Бюро спадщини»

В аукціоні беруть участь 22 художників із 40 роботами, намальованими в часі пленеру у вересні-жовтні 2021 року. Аукціон триватиме до 1 грудня у Кав'ярня-галерея "Штука".

Про мрію придбати мотоцикл Сергій Івах згадував у ексклюзивному інтерв'ю у Львівському пресклубі ще 27 вересня цього року:

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Комісія не затвердила детальний план території, обмежений вул. Вороного, Руданського, Ліста, Коперника, пл. Міцкевича, пр. Шевченка

Майно семи селищних рад передають у власність Львова

 

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу