Чиновники Львівської міськради агітували три сільські громади

16:45 17 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львівській міськраді заявили, що вона «розпочала новий етап у процесі створення Львівської ОТГ – серію зустрічей зі сільськими громадами», щоб «визначитись із першочерговими потребами у населених пунктах – потенційних членах Львівської ОТГ».

Про це повідомили в понеділок, 17 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що в  неділю, 16 лютого, відбулись перші такі зустрічі в трьох селах – Зашкові, Зарудцях і Завадові. Заступниця директора департаменту містобудування Наталя Алєксєєва на цих зустрічах презентувала бачення Львівської міської ради щодо майбутньої співпраці Львова та сіл-партнерів у складі Львівської ОТГ та детально зупинилась власне на потребах, які мають села і які слід буде вирішити першочергово. Зокрема, у Зашкові, Зарудцях і Завадові Львівська міськрада запропонувала зробити ЦНАП, сімейну амбулаторію та перетворити бібліотеку на сучасну медіатеку.

Заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач пояснив: «Можливо, ми працюємо на випередження, але часу в нас не так вже й багато. Саме тому визначатися з пріоритетами в селах, які увійдуть до складу Львівської ОТГ, почали вже зараз. Будемо мати перелік нагальних проблем, орієнтовний кошторис на їхнє розв’язання. І щойно уряд дасть добро, тобто затвердить новий адміністративно-територіальний устрій, а отже, склад Львівської ОТГ – відразу будемо братися до роботи».

Як інформував «Щоденний Львів», ЛМР запропонувала свій проект об’єднання міста зі сусідніми населеними пунктами у рамках реформи децентралізації.

dailylviv.com

До теми

20:00 27 листопада 2020 р.

Мер Львова Садовий утаємничив, на який компроміс готовий піти з Козловським і Кривецьким

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що під час місцевих виборів проти його кандидатури виступали нардепи Петро Порошенко і Віктор Медведчук.

Рубрика: Політика

14:42 27 листопада 2020 р.

Замість Лопачака Садовий хоче секретаря ЛМР від Європейської солідарності

Новообраному міському голові Львова Андрію Садовому не сподобалася ймовірна кандидатура секретаря міськради від ВО "Свобода". Опозиційна до мера депутатська більшість називала претендентом на цю посаду Маркіяна Лопачака.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу