Чиновник Львівської ОДА припинила голодування

12:25 22 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки Ольги Березюк в інтернет-мережі «Facebook»

Ольга Березюк пояснила «Лікарі обстежили і сказали, що наступна доба була би критичною».

Керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк припинила напередодні ввечері голодування під львівською Ратушею. Чиновник повідомила на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Я припинила голодування. Сміття і так міський голова не вивозитиме. Сенсу і сил далі голодувати немає. Лікарі обстежили і сказали, що наступна доба була би критичною. Чи шкодую я про два дні і одну ніч під Ратушею? Ні!  Попри всі злосні коментарі у соцмережах маю реальну соціологію – 80 відсотків людей, які підходили-чітко розуміють проблему. В «блокаду» люди не вірять, самі озвучували, що проблема у безгосподарності міського голови».

Як інформував «Щоденний Львів», керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк оголосила безстрокове голодування під Львівською міськрадою в знак протесту проти бездіяльності міського голови Андрія Садового у вирішенні проблеми, яка склалася довкола сміття, а вчора голова Львівської ОДА закликав припинити голодування біля Ратуші.

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу