Чиновник Львівської ОДА припинила голодування

12:25 22 червня 2017 р.


Фото: зі сторінки Ольги Березюк в інтернет-мережі «Facebook»

Ольга Березюк пояснила «Лікарі обстежили і сказали, що наступна доба була би критичною».

Керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк припинила напередодні ввечері голодування під львівською Ратушею. Чиновник повідомила на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Я припинила голодування. Сміття і так міський голова не вивозитиме. Сенсу і сил далі голодувати немає. Лікарі обстежили і сказали, що наступна доба була би критичною. Чи шкодую я про два дні і одну ніч під Ратушею? Ні!  Попри всі злосні коментарі у соцмережах маю реальну соціологію – 80 відсотків людей, які підходили-чітко розуміють проблему. В «блокаду» люди не вірять, самі озвучували, що проблема у безгосподарності міського голови».

Як інформував «Щоденний Львів», керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк оголосила безстрокове голодування під Львівською міськрадою в знак протесту проти бездіяльності міського голови Андрія Садового у вирішенні проблеми, яка склалася довкола сміття, а вчора голова Львівської ОДА закликав припинити голодування біля Ратуші.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу