Члени ОВК отримують від політпартій в рази більше, ніж від держави, – соціолог (відео)

13:16 20 жовтня 2014 р.

28,1% керівників ОВК визнали важливість одержання грошової компенсації від політичної сили, яка висунула їх до складу комісії.

Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомив керівник моніторингово-аналітичної групи «Цифра» Назар Бойко у Львівському прес-клубі. Він спирався на результати дослідження від Київського міжнародного інституту соціології та моніторингово-аналітичної групи «Цифра», повідомив керівник МАГ «Цифра» Назар Бойко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент

Величину матеріальної винагороди  від держави за роботу в окружкомах половина респондентів (52%) оцінили на «незадовільно». Більше того, за словами Назара Бойка, члени виборчих комісій отримують винагороду від штабів політичних сил, які їх делегували на вибори, у рази більшу, ніж від держави

Кожен п’ятий із керівного складу ОВК України знає інших членів комісії, які одержують матеріальну винагороду від політичних сил, що відрядили їх на роботу в окружком.
Довідка
Опитування відбулося з 30 вересня до 8 жовтня цього року. Дані збиралися за допомогою опитування методом самозаповнення (273 анкети) та опитування з використанням методу телефонного інтерв’ю (141 інтерв’ю). Було опитано 414 представників керівного складу окружних виборчих комісій з усіх областей України та Києва, що представляють майже всі виборчі округи держави.
 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу