Члени ОВК отримують від політпартій в рази більше, ніж від держави, – соціолог (відео)

13:16 20 жовтня 2014 р.

28,1% керівників ОВК визнали важливість одержання грошової компенсації від політичної сили, яка висунула їх до складу комісії.

Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомив керівник моніторингово-аналітичної групи «Цифра» Назар Бойко у Львівському прес-клубі. Він спирався на результати дослідження від Київського міжнародного інституту соціології та моніторингово-аналітичної групи «Цифра», повідомив керівник МАГ «Цифра» Назар Бойко під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент

Величину матеріальної винагороди  від держави за роботу в окружкомах половина респондентів (52%) оцінили на «незадовільно». Більше того, за словами Назара Бойка, члени виборчих комісій отримують винагороду від штабів політичних сил, які їх делегували на вибори, у рази більшу, ніж від держави

Кожен п’ятий із керівного складу ОВК України знає інших членів комісії, які одержують матеріальну винагороду від політичних сил, що відрядили їх на роботу в окружком.
Довідка
Опитування відбулося з 30 вересня до 8 жовтня цього року. Дані збиралися за допомогою опитування методом самозаповнення (273 анкети) та опитування з використанням методу телефонного інтерв’ю (141 інтерв’ю). Було опитано 414 представників керівного складу окружних виборчих комісій з усіх областей України та Києва, що представляють майже всі виборчі округи держави.
 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу