Богдана Дубневича не можна допустити до влади, – ГО «Майдан Пустомитівщини»

14:47 10 жовтня 2014 р.

Богдана Дубневича не можна допустити влади. Це було рішення ГО «Майдан Пустомитівщини». Краще Галич, ніж Дубневич. А Дубневич – це просто олігарх, який не має права бути при владі.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 118, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив самовисуванець Іван Галич

За його словами, 3 жовтня відбулися збори комітету Майдану Пустомитівщини, де розглядали ситуацію, яка склалася в окрузі. Активісти помітили, що немає конкурентоспроможних кандидатів. Виникла загроза того, що всі кандидати можуть бути технічними. А основному конкурентові, ім’я якого Іван Галич довго не хотів вимовити, але наприкінці таки озвучив, - Богданові Дубневичу - ніхто так і не протистоятиме. Одним із таких технічних кандидатів самовисуванець вважає Степана Середу.

- Мені дуже цікава позиція, і я би хотів поспілкуватися на дебатах з паном Середою, який чомусь балотувався в інших округах, а тепер балотується в нашому окрузі. І все життя займається політичною діяльністю. Для мене незрозуміло, як можна обіцяти одним виборцям, а потім – іншим, - кинув рукавичку Іван Галич Степанові Середі.

Також Іван Галич вважає себе основним претендентом на перемогу, через що інші кандидати намагаються його звинуватити в «технічності». За його словами  «Майдан Пустомитівщини» (ГО, до якої входить Галич, - ред.) отримав інформацію, що округ по суті є «технічним» і висунув його кандидатом до парламенту. Інші конкуренти намагаються його дискредитувати. Адже якщо він відмовиться об’єднуватися (а Іван Галич стверджує, що відмовиться), то його назвуть «технічним кандидатом». 

- Мене підтримали люди, бо мене знають. А інших – не підтримують. І за мною ходять, бігають, домовляються, щось хочуть від мене. Не буде такого! Повірте мені – я виграю в Дубневича, - кандидат до парламенту Іван Галич налаштований на боротьбу.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу