Близько 15 тисяч людей на Майдані Незалежності в Києві

09:47 11 грудня 2013 р.

Уночі 11 грудня міліція намагалася зачистити Майдан Незалежності від протестувальників проти влади. Міліції вдалося знести більшість наметів та барикади.

"Найгарячішими" точками на Євромайдані є спуск із вулиці Інститутської, де мітингувальники намагаються стримати натиск міліції, повідомляють "Українські новини". Також складна для мітигувальників ситуація з боку вулиці Михайлівської, де біля барикад знаходяться близько 1 тисячі солдатів внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ і спецпідрозділу "Беркут".

З боку Майдану Незалежності постійно звучать заклики до киян вийти на площу, а до правоохоронців – не виконувати злочинних наказів.

Уночі 11 грудня міліція намагалася зачистити Майдан Незалежності від протестувальників проти влади. Міліції вдалося знести більшість наметів та барикади.

За інформацією, серед протестувальників є поранені та затримані, яких, за різними даними, від 8 до 10 людей. Про це повідомляє BBC-Україна.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу