Більшість переселенців не визначилася із вибором у Верховну Раду

13:31 3 жовтня 2014 р.


Фото: dt.ua

«Більшість переселенців, із якими я спілкуються, ще не визначилися із вибором, але більшість людей вважають, що ті, хто вже був у парламенті, повинні відійти»,- сказала вчора, 2 жовтня, під час круглого столу у Львівському прес-клубі, присвяченому проблемам реалізації переселенцями своїх виборчих прав, голова ГО «Кримська хвиля» Оксана Новікова.

«Коли мова заходить про вибори, я намагаюся людям пояснити: відкрийте очі, почніть аналізувати та порівнювати. Не настільки суттєво – за кого переселенці будуть голосувати, головне щоб це був свідомий, обдуманий вибір. Робити вибір за критерієм «хтось красивий – хтось не красивий» - зараз не варіант. Повинні прийти нові сили у парламент, можливо не тому, що вони такі хороші, а тому що вони інші. Більшість переселенців, із якими я спілкуються, ще не визначилися із вибором, але більшість людей вважають, що ті, хто вже був у парламенті повинні відійти. Люди налаштовані голосувати за тих хто ще не надто заплямований.
Усі, хто переїхав, прекрасно усвідомлюють значення виборів, вагу голосу та важливість політичної участі. Саме тому вони переїхали, більшість переїхали свідомо, вважає Оксана Новікова.
«Я малі надії покладаю на політичні партії. Я більше вірю в громадські організації. Саме вони можуть якісно змінити ставлення людей і їхній менталітет. Проте, це треба робити ненав’язливо. Людям просто потрібно донести інформацію і дати їм можливість подумати, проаналізувати та зробити вибір. Еволюційно ми цю системо не зламаємо. Бюрократичний апарат потрібно, як мінімум, на 50% оновити, а згодом і скоротити. Усі ці розмови, що варіант Грузії нам не підходить маячня. Усі пройшли шокову терапію. У нас це також можна реалізувати, було би бажання»,- сказала Оксана Новікова.

Підготував Захар Чорняк

dailylviv.com

До теми

22:33 10 квітня 2021 р.

Дмитро Ярош розгорне резервні батальйони УДА в разі загострення воєнної ситуації

Українська добровольча армія, при загостренні воєнної ситуації та широкомасштабному наступі ворога, розгорне резервні 5-й і 8-й Окремі батальйони та підрозділи забезпечення, а також - створений 3-й Окремий батальйон.

Рубрика: Політика

21:58 9 квітня 2021 р.

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти Януковича, Азарова і ще 25 ексурядовців

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про економічні санкції стосовно низки юридичних і фізичних осіб, зокрема колишніх високопоставлених українських чиновників, включно з екс-президентом Віктором Януковичем і екс-прем'єром Миколою Азаровим.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу