Більшість 18-24-річних голосували за Народний фронт, 40-49-річних – за Блок Петра Порошенка

23:52 26 жовтня 2014 р.


Фото: twitter.com/VAksenoff/status/526296560678993920/photo/1

За даними Міжнародного екзит-полу, лише одна вікова група дала Компартії 6% – це люди віком від 60 років і старше.

«Молодь голосувала за Народний Фронт, а старше покоління – за партію Президента», – повідомляє сьогодні, 26 жовтня, інтернет-видання «ZN.UA», яке також конкретизує:

«У наймолодших виборців України на першому місці на цих виборах знаходиться «Народний фронт», за ним – «Самопоміч», після – президентська партія. За даними Міжнародного екзит-полу, найбільша підтримка у партії «Блок Петра Порошенко» – серед українців у віці від 40 і старше.

Варто відзначити, що за віковим критерієм визначаються основні три політичні сили, які набрали найбільшу кількість голосів. Всі інші партії мають менше 12% підтримки.

Так, 22% українців у віковій групі 18-24 років проголосували за «Народний фронт», 21% – за «Самопоміч», 19% – за партію «Блок Петра Порошенка». Схожа картина» у віковій групі 25-29 років – 22%, 21%і 20% відповідно.

У віковій групі 30-39 на першому місці – теж «Народний фронт», за нього віддали свої голоси 23% виборців. Однак на другому місці тут президентська партія (22%), «Самопоміч» – отримала 20% голосів.

У наступній віковій групі ситуація змінюється – лідирує за уподобанням президентська партія. Так, за неї проголосували 23% українців у віці 40-49 років. Далі йдуть «Народний фронт» (22%) і «Самопоміч» (17%). Схожа ситуація – у віковій групі 50-59: 23%, 22%, 12 відповідно.

Українці віком від 60 і старше також проголосували в своїй більшості (23%) за президентську партію, далі йде «Народний фронт» з 21% голосів. Однак у цій віковій групі на третьому місці – «Опозиційний блок» (12%).

Крім того, варто зазначити, що лише одна вікова група дала Комуністичної партії 6% – це люди віком від 60 і старше. На цих виборах в Раду КПУ, згідно з екзит-полами, не подолала 5%-й бар'єр для проходження в парламент.

Про це повідомляє сьогодні, 26 жовтня, інтернет-видання «ZN.UA».

Як інформував «Щоденний Львів», Національний і міжнародний екзит-поли зафіксували потрапляння до Ради сімох партсил. Зокрема у парламент проходять «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка», ВО «Свобода» і ВО «Батьківщина».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу