Більшість 18-24-річних голосували за Народний фронт, 40-49-річних – за Блок Петра Порошенка

23:52 26 жовтня 2014 р.


Фото: twitter.com/VAksenoff/status/526296560678993920/photo/1

За даними Міжнародного екзит-полу, лише одна вікова група дала Компартії 6% – це люди віком від 60 років і старше.

«Молодь голосувала за Народний Фронт, а старше покоління – за партію Президента», – повідомляє сьогодні, 26 жовтня, інтернет-видання «ZN.UA», яке також конкретизує:

«У наймолодших виборців України на першому місці на цих виборах знаходиться «Народний фронт», за ним – «Самопоміч», після – президентська партія. За даними Міжнародного екзит-полу, найбільша підтримка у партії «Блок Петра Порошенко» – серед українців у віці від 40 і старше.

Варто відзначити, що за віковим критерієм визначаються основні три політичні сили, які набрали найбільшу кількість голосів. Всі інші партії мають менше 12% підтримки.

Так, 22% українців у віковій групі 18-24 років проголосували за «Народний фронт», 21% – за «Самопоміч», 19% – за партію «Блок Петра Порошенка». Схожа картина» у віковій групі 25-29 років – 22%, 21%і 20% відповідно.

У віковій групі 30-39 на першому місці – теж «Народний фронт», за нього віддали свої голоси 23% виборців. Однак на другому місці тут президентська партія (22%), «Самопоміч» – отримала 20% голосів.

У наступній віковій групі ситуація змінюється – лідирує за уподобанням президентська партія. Так, за неї проголосували 23% українців у віці 40-49 років. Далі йдуть «Народний фронт» (22%) і «Самопоміч» (17%). Схожа ситуація – у віковій групі 50-59: 23%, 22%, 12 відповідно.

Українці віком від 60 і старше також проголосували в своїй більшості (23%) за президентську партію, далі йде «Народний фронт» з 21% голосів. Однак у цій віковій групі на третьому місці – «Опозиційний блок» (12%).

Крім того, варто зазначити, що лише одна вікова група дала Комуністичної партії 6% – це люди віком від 60 і старше. На цих виборах в Раду КПУ, згідно з екзит-полами, не подолала 5%-й бар'єр для проходження в парламент.

Про це повідомляє сьогодні, 26 жовтня, інтернет-видання «ZN.UA».

Як інформував «Щоденний Львів», Національний і міжнародний екзит-поли зафіксували потрапляння до Ради сімох партсил. Зокрема у парламент проходять «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка», ВО «Свобода» і ВО «Батьківщина».

dailylviv.com

До теми

23:17 23 вересня 2020 р.

Кумівство у ВР: ухвалено закон, який забороняє депутатам усіх рівнів брати на роботу помічниками родичів і близьких осіб

Український парламент ухвалив закон, який забороняє депутатам усіх рівнів приймати на роботу помічниками родичів і близьких осіб. Такі вимоги на підставі закону "Про запобігання корупції" діють щодо держслужбовців та посадових осіб, однак досі не стосувалися народних обранців.

Рубрика: Політика

17:22 23 вересня 2020 р.

Військові конвертоплани США літатимуть над містами України (відео)

Сьогодні над Києвом пролетіли американські військові конвертоплани Bell V-22 Osprey. Летіли – низько, тож журналісти та поціновувачі авіації встигли зафільмувати ефектний політ.

Рубрика: Політика

17:19 23 вересня 2020 р.

Бомбардувальники США знову увійшли в повітряний простір України

Сьогодні, 23 вересня пара В-52H вчергове увійшла в повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США супроводжують винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України.

Рубрика: Політика

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу