Білоруські і російські військовослужбовці з 15 березня відпрацюють спільні дії в наступі вдень і вночі

11:03 14 березня 2021 р.

президенти РФ і Білорусі - Владімір Путін і Аляксандр Лукашенка

президенти РФ і Білорусі - Владімір Путін і Аляксандр Лукашенка

Між оборонними відомствами Російської Федерації і Білорусі підписано програму стратегічного партнерства на п'ять років, за якою збільшилася - з 120 до 160 - кількість спільних заходів, які будуть проводитися у 2021 році.

З цієї кількості заходів 40% мають практичну спрямованість в плані взаємодії між родами військ і спеціальними військами, причому чітко виділені підрозділи сухопутних військ, військово-повітряних сил і військ протиповітряної оборони, сил спеціальних операцій (ССО) і ПДВ.

Про це повідомляють naviny.by, пише Dailylviv

У рамках плану спільних заходів на 2021 рік у березні починається проведення низки спільних навчань:

- з 9 до 20 березня на полігоні в Ульяновській області (Росія) проходять спільні тактичні навчання підрозділів 38-ї десантно-штурмової бригади ССО Білорусі (понад 80 осіб) і 31-ї десантно-штурмової бригади ПДВ Росії (більше 400 військовослужбовців та близько 100 одиниць бойової техніки);

- з 15 до 27 березня на Осиповицькому полігоні в Мінській області (Білорусь)  пройдуть спільні білорусько-російські тактичні навчання за участю білоруських військовослужбовців 103-ї окремої повітряно-десантної бригади (понад 400 осіб і близько 100 одиниць техніки) і підрозділів Чорноморського десантно-штурмового полку Псковського гвардійського з'єднання ПДВ Росії (близько 90 осіб). Передбачається відпрацювання спільних спеціальних дій посиленого парашутно-десантного батальйону в обороні та наступі вдень і вночі;

- 9 березня зведена рота білоруських військовослужбовців відправилася на полігон Муліно Нижегородської області Росії для участі в спільних білорусько-російських тактичних навчаннях. До складу зведеної роти увійшли військовослужбовці 6-ї, 19-ї і 120-ї окремих механізованих бригад. За повідомленням Міністерства оборони Білорусі, тематика і завдання цих навчань визначено з урахуванням досвіду сучасних війн і локальних конфліктів. У ході цього заходу буде відпрацьовано питання боротьби з безпілотними літальними апаратами умовного противника. Навчання носять прикладну, практичну спрямованість.

Бойкот мінських автобусів: білоруси у Львові закликали не купувати техніку МАЗ

Львів став транзитним містом для білорусів перед виїздом у Польщу

dailylviv.com

До теми

13:05 28 травня 2022 р.

США передають Україні реактивні системи залпового вогню

США схвалили передання Україні реактивних систем залпового вогню. Також США планують включити до наступного пакету озброєнь для України реактивні системи залпового вогню HIMARS, які пересуваються на шасі колісних вантажівок.

Рубрика: Політика

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу