Бійці 24-ї бригади з Львівщини відійшли зі знищеного 31-го блокпосту на Луганщині, але обороняють 29-й (відео)

18:25 20 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: ns2.dollchan.ru

Військовослужбовець 24-ї механізованої бригади з Яворова повідомив у вівторок: «29-й блокпост наш, ведеться бій – люди стоять, захищають блокпост. Іде підкріплення, допомога, будемо докладати всіх зусиль, щоб утримати в своїх силах».


Відео: «112 Україна»

Кореспондент «Телевізійної служби новин» каналу «1+1» Євгенія Цвєтанська інформує сьогодні, 20 січня, в повідомленні «Після багатогодинного бою військові залишили 31-й блокпост на Луганщині»:

«Українські військові залишили 31-й блокпост у Луганській області після багатогодинного протистояння. Бійці кажуть, що в результаті бойових дій є загиблі і поранені з української сторони, але їхня кількість наразі невідома.

29-й блокпост залишається під контролем українських військових. Військовослужбовець 24-ї механізованої бригади повідомив телефоном:

«Я зараз в Тошківці, по нам ведуть обстріл із «Градів». 31-й блокпост вже залишений.

Є 300-ті, є 200-ті, точних даних поки що нема. 29-й блокпост наш, ведеться бій – люди стоять, захищають блокпост.

Іде підкріплення, допомога, будемо докладати всіх зусиль, щоб утримати в своїх силах. Танки, «Гради», міномети, жива сила – все, що є на озброєнні у них, зі всього ведеться стрільба». 

Місто Щастя обстрілювали з важкої зброї, житлові будівлі зазнали великих руйнувань. Дивом уникли жертв серед мирного населення, здебільшого через те, що багато місцевих мешканців вже виїхали з цих територій.

Про це повідомляється на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1». Натомість телеканал «112 Україна» інформує в повідомленні «Семенченко: У бою за 31-й блокпост загинули двоє військовослужбовців»:

«В бою за 31-й блокпост загинули двоє військовослужбовців. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив нардеп від «Самопомочі» Семен Семенченко.

«Ситуація зараз робоча. Ніяких приводів для паніки. Хроніка подій: з ранку йшла артилерійська підготовка, лупили по 31 блокпосту з усіх калібрів і типів знарядь.

Зараз 31 блокпост залишений – це за даними наших сусідів, армійців. Ми знаходимося тут же в районі з батальйоном «Донбас». За попередніми даними, 2 загиблих і поки не відомо мені про кількість поранених», – заявив Семенченко».

Про це повідомляється на сайті телеканалу «112 Україна». Натомість на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» Семен Семенченко повідомив у вівторок:

«31-й і 29-й блокпости. Луганська область. Зранку, в результаті шестигодинної артпідготовки, завдані серйозні пошкодження 31-му блокпосту, завдано удару в напрямку Кримського важкою технікою терористів

В армійських підрозділах, які утримують ці опорні пункти, –значна кількість «300-х» (поранених. – «ЩЛ»), даних по «200-х» (полеглих. – «ЩЛ») даних немає. За попередніми даними в селище Жолобок увійшли російські групи. Знищено кілька одиниць бронетехніки противника.

Йде бій, є безпосередня загроза обом блокпостах. Частини батальйону «Донбас» знаходяться в районі, а також частини Нацгвардії і ВСУ приведено в бойову готовність.

Маса запитань до командування сектором. Вони будуть поставлені в комітеті з питань національної безпеки і оборони після ліквідації загроз прориву. Слава Україні!

P.S. За попередніми даними терористи увійшли на 31-й блокпост (інформація перевіряється), 29-й блокпост обстрілюється з далекобійної артилерії».

Своєю чергою, блогер з Луганська Сеергій Іванов повідомив сьогодні, 20 січня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Бійці з 31-го відійшли на підготовлені позиції й приготувалися до відбиття атаки. Нібито один загиблий, семеро поранених, але дані уточнюються.

На даний час розвідка зафіксувала вісім танків, однак дві години тому надійшла інформація, що з Луганська в зазначеному напрямку вийшла колона бронетехніки. 24-та готова виписати росіянам піздюлей і очікує підкріплення, яке вже близько.

У наших артилеристів намітився дефіцит боєприпасів (зі 6-ї ранку гатять) – просять вирішити. Крім того, є прохання включити в процес 17-ту танкову. Відступати з Кримського нікуди – річка».

А передцим Сергій Іванов повідомляв сьогодні, 20 січня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«31-й блокпост на Бахмутці росіяни знищили. Після шестигодинного артобстрілу з усього, що тільки можливо, пішли танки. Наші спалили один, проте досі невідомо про те, яку кількість сил і техніки задіяно в цій операції, котра має своєю метою оточити селище Кримське, замкнувши 24-ту бригаду ЗСУ, яка базується там.

У Жолобок увійшли російські військові. Не сепари – русня».

Своєю чергою, «Громадське телебачення» передає в повідомленні «Луганщина: Військові залишили 31-й блокпост, за 29-й триває бій»:

«В результаті артилерійського обстрілу, 31-й блокпост на Луганщині, зазнав серйозних пошкоджень та був зданий під час бою із сепаратистами. Ці дані «Громадському» підтвердили військові, що дислокуються в цьому районі.

Окрім того, сьогодній бойовики завдали ударів важкою технікою в напрямку Кримського. Відомо про значну кількість поранених.

За попередніми даними, групи бойовиків зайшли у селище Жолобок. Зараз під загрозою опинилися 31-й та 29-й блокпости, триває бій. Всі військові частини, які перебувають у цьому районі приведені у бойову готовність».

Про це повідомляється у вівторок на сайті «Громадського телебачення».

Як інформував «Щоденний Львів», журналіст Роман Бочкала повідомив у вівторок: «Не дарма 24-ку прозвали Залізною. Хлопці тримаються! І дають гідну відсіч».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів