«Беркуту» роздали гумові й бойові патрони? – джерело в МВС

23:59 9 грудня 2013 р.


Фото: korrespondent.net

Про це голові Вінницької незалежної профспілки «Трудящі» Ігорю Попенку, з його слів, повідомив його товариш, який займає одну з керівних посад в правоохоронних органах у Києві.

Дослівно ж Ігор Попенко розповів виданню «Gazeta.ua» з цього приводу таке: «Знайомий з Києва подзвонив, розказав про наказ для міліції. Сьогодні зранку їх відпустили додому з тим, щоб о 22-й всі були у відділках. Мовляв, будуть видавати травматичні та бойові набої. Значить, готують зачистку Майдану. Думаю, зачищати буде «Беркут», а міліція вже арештовувати. Люди не потерплять такого свавілля влади. І не пробачать чергового кровопролиття. Хвиля протестів почнеться із Заходу. За зброю одразу не візьмуться. Спочатку палитимуть маєтки чиновників та олігархів. Боятися цього якраз треба районним та міським керівникам. Януковича і Азарова «Беркут» захистить. Або ж вони втечуть за кордон. А от на чиновників середньої ланки, усяких голів райдержадміністрацій, і впаде народний гнів.

Я був біля Адміністрації президента в день її штурму. Бачив і провокаторів, і людей, що реально були готові захопити адмінбудівлю. Тоді вони зійшлися, але нічого не зробили. Тепер вистачить одного інциденту, щоб вони знову піднялись. Це буде не опозиція, яка боїться робити голосні заяви, це буде простий народ. З яким за круглий стіл не сядеш, якщо він буде доведений до відчаю».

«Основною метою влади зараз повинно стати недопущення протистояння. Вони роблять помилку за помилкою. Не підписали Угоду, яку підтримувало більшість населення країни. Потім розігнали людей. А далі – почали влаштовувати провокації. Це ще більше сколихнуло народ. Єдиний нормальний вихід для Януковича – самому піти у відставку. Це буде достойно поваги і збереже країну.

Інакше почнеться щось незрозуміле. І про мирні мітинги можна буде забути».

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу