«Беркут» буде трощити Євромайдан цієї ночі? (доповнено відеосюжетом)

23:18 10 грудня 2013 р.


Фото: tsn.ua

За даними Штабу національного спротиву, «зачистку» заплановано розпочати о 1:00.

Прес-служба опозиційної партії «Батьківщина» розповсюдила заяву про заплановану на першу годину ночі спецоперацію зі «зачищення» Майдану підрозділами внутрішніх військ та «Беркуту». За даними опозитіонерів, «у ролі провокаторів виступлять народні депутати від «Партії регіонів», яких на даний момент уже змобілізовано для участі в операції».

Відтак Штаб національного спротиву закликає небайдужих киян прибути на Майдан і своєю присутністю посилити його оборону. У своєму повідомленні з цього приводу він запевняє: «Чим більше людей буде на Майдані, тим меншою є ймовірність протиправних дій із боку влади».

Про це зокрема повідомляє «Українська правда».

Натомість «Коментарі:» інформували о 23:29, що в таборі «Партії регіонів» у Маріїнському парку йде організоване шикування молодих людей. Біля його огорожі організатори провладного мітингу в цивільному шикують людей в організовані шеренги по п’ять осіб.

У шеренгах – молоді люди однотипної зовнішності у спортивному одязі. Після того, як перша колона в складі близько 400-500 осіб строєм зайшла за огорожу табору «Партії регіонів», перед входом у периметр почала шикуватися нова шеренга такої же чисельності.

«Спортсмени» не належать до постійного контингенту мітингу на підтримку влади – в їх лавах немає людей похилого віку і жінок. Молоді люди поводяться агресивно – при спробі сфотографувати їх збільшеним планом ховають обличчя, в грубій зухвалій формі погрожують розправою, показують непристойні жести.

Своєю черго, їх організатори в цивільному уникають спілкування. Натомість присутня в парку міліція ніяк не реагує на всі ці події.

Додаткову сцена мітингу «Партії регіонів», яка стояла впродовж декількох днів на перетині вулиць Грушевського та Липської, вже демонтовано. Робітники завантажують розібрану арматуру у вантажівку. Автомобільний рух на вулиці Грушевського відкрито до Кріпосного провулка.


Відео: corvax79

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу