Березюк залишиться в ЛМР, якщо Самопоміч набере 9%

15:37 20 жовтня 2014 р.

Партія «Самопоміч» має ймовірність набрати від 9 до 15 відсотків симпатій громадян України. Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив № 28 у виборчому списку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Тому, за його словами, якщо буде 9%, то він залишається працювати у Львові, а якщо 10% і більше, то буде визначатися залежно від обставин.

Лідера своєї партії психолог за фахом та кандидат до парламенту вважає доволі поміркованим.
- Хоча іноді  Андрій Садовий дозволяє собі робити певні вчинки, які привертають увагу. Я пам’ятаю, попередньої каденції прийшов міський голова на сесію і зробив заяву, що якщо так буде далі, то сесія буде розпущена, і він звернеться до Верховної Ради щодо розпуску депутатського корпусу. Це був нетрадиційний для міського голови варіант реагування, - Олег Березюк згадав тільки цей «радикальний» вчинок свого шефа.

Так само, за його словами, передвиборча агітація партії відбувалася тихо й спокійно. А ж до останніх днів.
- Донедавна, поки всі були переконані, що «Самопоміч» не проходить до Верховної Ради, ніяких компроматів не було. Але як тільки прийшли дані  останніх соцопитувань, то включився канал «Інтер», до якого має серйозне відношення відомий олігарх, який серйозно пов'язаний з сім’єю попереднього президента Януковича, і почав абсолютно безпідставну і брутальну травлю партії «Самопоміч» та її лідера. У тому числі й з інсинуаціями у Львові, з пікетами, з людьми антисоціальної зовнішності, - саме так пояснює кандидат до парламенту останні події у Львові.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу