Березюк залишиться в ЛМР, якщо Самопоміч набере 9%

15:37 20 жовтня 2014 р.

Партія «Самопоміч» має ймовірність набрати від 9 до 15 відсотків симпатій громадян України. Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив № 28 у виборчому списку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Тому, за його словами, якщо буде 9%, то він залишається працювати у Львові, а якщо 10% і більше, то буде визначатися залежно від обставин.

Лідера своєї партії психолог за фахом та кандидат до парламенту вважає доволі поміркованим.
- Хоча іноді  Андрій Садовий дозволяє собі робити певні вчинки, які привертають увагу. Я пам’ятаю, попередньої каденції прийшов міський голова на сесію і зробив заяву, що якщо так буде далі, то сесія буде розпущена, і він звернеться до Верховної Ради щодо розпуску депутатського корпусу. Це був нетрадиційний для міського голови варіант реагування, - Олег Березюк згадав тільки цей «радикальний» вчинок свого шефа.

Так само, за його словами, передвиборча агітація партії відбувалася тихо й спокійно. А ж до останніх днів.
- Донедавна, поки всі були переконані, що «Самопоміч» не проходить до Верховної Ради, ніяких компроматів не було. Але як тільки прийшли дані  останніх соцопитувань, то включився канал «Інтер», до якого має серйозне відношення відомий олігарх, який серйозно пов'язаний з сім’єю попереднього президента Януковича, і почав абсолютно безпідставну і брутальну травлю партії «Самопоміч» та її лідера. У тому числі й з інсинуаціями у Львові, з пікетами, з людьми антисоціальної зовнішності, - саме так пояснює кандидат до парламенту останні події у Львові.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу