«Батьківщина» наполягає на розгляді законопроекту Лабунської за процедурою «аd hoc»

08:56 5 листопада 2013 р.

«Батьківщина» наполягає на тому, що законопроект, за яким Юлія Тимошенко повинна бути відправлена на кордон на лікування, може бути розглянутий і без висновків профільного комітету за процедурою «аd hoc», яка передбачена регламентом Верховної Ради України.

Свідомий зрив депутатами фракції Партії регіонів учорашнього засідання комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності є нахабною демонстрацією небажання влади виконати одну з головних вимог Європейського Союзу щодо припинення в Україні політичних переслідувань та звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко, - пр це мовиться у розповсюдженій учора заяві партії «Батьківщина».

«Для участі у засіданні профільного комітету з’явилися депутати від опозиційних фракцій і позафракційні депутати, однак засідання було свідомо проігноровано представниками Партії регіонів, у зв’язку з чим для роботи комітету не вистачило кворуму», - зазначається у заяві.

У «Батьківщині» нагадали, що порядок денний роботи комітету передбачав, зокрема,  розгляд законопроекту №3461 народного депутата Лабунської, позитивно оціненого європейською місією.

«Розгляд цього законопроекту комітетом Верховної Ради з наступним ухваленням його у сесійній залі вмикає зелене світло на шляху України до підписання угоди з ЄС про асоціацію на Вільнюському саміті. Проте, діючи за вказівкою Адміністрації Президента, провладні депутати намагаються заблокувати компромісну законодавчу ініціативу, поставивши під питання європейську перспективу 46-мільйонного українського народу», - говориться у заяві.

«Будь-які пояснення парламентських вождів Партії регіонів щодо неможливості їхніх депутатів взяти участь у засіданні – брехня і лицемірство, породжені страхом Віктора Януковича перед звільненням з в’язниці Юлії Тимошенко. Зважаючи на «розстрільні» порядки у команді президента, йому достатньо  одного кивка для того, щоб депутати-регіонали не тільки підтримали законопроект Лабунської на комітеті, але й забезпечили його успішне проходження у парламенті», - наголошують у «Батьківщині».

«Саме тому ми звертаємося особисто до Віктора Януковича із вимогою припинити ігри в наперстки з українським народом і європейським співтовариством. На президентові особисто лежить вся відповідальність за виконання ключових вимог ЄС на шляху до підписання Угоди», - підкреслюється в заяві.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу