Батальйон тероборони Львівщини не ротують через відсутність юрадреси (відео)

22:54 1 жовтня 2014 р.


Фото: з архіву «ЩЛ»

«Територіальні батальйон неначе перебувають у «відрядженні» в АТО. Механізму ротації немає. Бійці воюють до перемоги або до скону», – такі думки сьогодні, 1 жовтня,в ефірі громадського мовлення Львівського пре-клубу (Прес-клуб-ГІТ) висловили Оксана Синиця і Марта Бухтяк, дружини бійців батальйону територіальної оборони Львівщини.

Львівський батальйон, за їхніми словами, перебуває вже 3 місяці на сході без відпустки. Ротація для територіальних батальйонів нині є неможливою, бо нема таких юридичних механізмів. Територіальний батальйон, нібито, перебуває у «відрядженні» в АТО. Оскільки в територіальних батальйонів немає юридичної адреси, вони не можуть повернутися. Територіальні батальйони воюють, або до перемоги або до скону. 

Дружини бійців повідомили, що у Львівській обласній державній адміністрації заступник голови пан Ситник запропонував їм написати звернення.

«Ми написали також звернення до голови СБУ, прокуратури та начальнику генштаба і не отримали відповіді. Отримали «формальну» відповідь від прем’єр-міністра. Із міністерства оборони нам таки ніхто не відповів. Нещодавно ми дізналися про те, що на прохання губернатора Івано-Францікавщини, їхній батальйон було виведено із зони АТО. Тобто ми зрозуміли, що якийсь механізм існує і є важелі впливу, якщо на Франківщині це змогли зробити», – наголосили жінки.
«Оскільки на наші звернення не відповідали і дій не було, ми вирішили привернути увагу за допомогою пікету. Пікет уже дав свій результат. Ми змогли привернути увагу громадськості, але найважливіше, що до нас таки вийшов голова ЛОДА пан Турянський. До кінця місяця обіцяли створити юридичну адресу для нашого батальйону. Голова ЛОР пан Колодій запропонував власними силами знайти якесь приміщення, що дасть можливість створити цю юридичну адресу та, нарешті, провести ротацію. Нам уже вдалося знайти приміщення і процес уже запущений», –  повідомили дружини бійців.

«Прикро, що сьогодні війна всіх не стосується. Нещодавно з’явився такий новий термін, як «вишиватники». Ці люди носять вишиванки, співають гімн, кричать, що здали Донбас, але самі нічого не роблять для того, щоб вплинути на ситуацію. Багатьом сьогодні набагато приємніше воювати вдома перед комп’ютером», – обурилися Оксана Синиця і Марта Бухтяк.

Підготував Захар Черняк


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу