Батальйон «Донбас» відбив напад колони терористів (відео)

10:12 16 травня 2014 р.


Фото: novostidnua/twitter.com

Про це повідомив у п’ятницю його командир Семен Семенченко.

Інтернет-видання «Преса України» розповідає у повідомленні «Результати бою українського батальйону «Донецьк»: «колоради» з мішками на головах тихо сидять у кутку»:

«Анонсований вчора сепаратистами виїзд колоною з 30 автомобілів в донецький райцентр Велика Новосілка для боротьби з українським військами закінчився повним конфузом для «колорадських жуків». Про це у своєму Фейсбуці повідомляє командир Добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області «Донбас» Семен Семенченко.

Він повідомляє, що колоради зазнали нищівної поразки... Слово Семену Семенченко:

«І це все??? У нас в все в порядку. Взяли полонених. Втрат немає. Більшість колорадів розбігається і здається в полон після перших же пострілів. Дуже діє простий прийом – РГД із висмикнутою чекою.

Приголомшливий винахід швидко набрало популярність у бійців. Єдина незручність – коли людина починає засинати з гранатою в руці.

Годину ходив, нарешті все позабирав, щоб не повзривати. Конфіскували купу зброї, сидимо як в збройовому магазині.

Купа спі...енного колорадами з військових складів барахла... Куди дівати таку кількість патронів на свд і кулемети, яких у нас немає – не уявляю.

Зараз повернулися в розташування в Велику Новосілку. Бійці відпочивають.

Бойовий дух високий. Спимо поруч з вівцями на сіннику.

Із землі парить, вівці бекають, колоради з мішками на головах щось там белькочуть на своєму, колорадському. Всім спати!», – такими словами закінчив своє повідомлення український командир».

Як інформував «Щоденний Львів», Семен Семенченко повідомляв учора: «Підтвердилася інформація про відправку колони з 30 автомашин та автобусів бойовиків «ДНР» на Великоновосілівку. Одночасно колона з бійців внутрішніх військ виведена з Донецька в напрямку Києва. Збіг?.. Приймаю на себе відповідальність за вилучення зброї у Великоновоселківському РВВС і озброєння бійців народного ополчення. Вирушаємо назустріч колоні. Якщо перемога буде на нашому боці – після цього йдемо на Донецьк. Гопникам, чеченцям, продажних ментів, різного роду «востокам» і «донецкам» – до швидкої зустрічі».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу