Батальйон «Донбас» відбив напад колони терористів (відео)

10:12 16 травня 2014 р.


Фото: novostidnua/twitter.com

Про це повідомив у п’ятницю його командир Семен Семенченко.

Інтернет-видання «Преса України» розповідає у повідомленні «Результати бою українського батальйону «Донецьк»: «колоради» з мішками на головах тихо сидять у кутку»:

«Анонсований вчора сепаратистами виїзд колоною з 30 автомобілів в донецький райцентр Велика Новосілка для боротьби з українським військами закінчився повним конфузом для «колорадських жуків». Про це у своєму Фейсбуці повідомляє командир Добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області «Донбас» Семен Семенченко.

Він повідомляє, що колоради зазнали нищівної поразки... Слово Семену Семенченко:

«І це все??? У нас в все в порядку. Взяли полонених. Втрат немає. Більшість колорадів розбігається і здається в полон після перших же пострілів. Дуже діє простий прийом – РГД із висмикнутою чекою.

Приголомшливий винахід швидко набрало популярність у бійців. Єдина незручність – коли людина починає засинати з гранатою в руці.

Годину ходив, нарешті все позабирав, щоб не повзривати. Конфіскували купу зброї, сидимо як в збройовому магазині.

Купа спі...енного колорадами з військових складів барахла... Куди дівати таку кількість патронів на свд і кулемети, яких у нас немає – не уявляю.

Зараз повернулися в розташування в Велику Новосілку. Бійці відпочивають.

Бойовий дух високий. Спимо поруч з вівцями на сіннику.

Із землі парить, вівці бекають, колоради з мішками на головах щось там белькочуть на своєму, колорадському. Всім спати!», – такими словами закінчив своє повідомлення український командир».

Як інформував «Щоденний Львів», Семен Семенченко повідомляв учора: «Підтвердилася інформація про відправку колони з 30 автомашин та автобусів бойовиків «ДНР» на Великоновосілівку. Одночасно колона з бійців внутрішніх військ виведена з Донецька в напрямку Києва. Збіг?.. Приймаю на себе відповідальність за вилучення зброї у Великоновоселківському РВВС і озброєння бійців народного ополчення. Вирушаємо назустріч колоні. Якщо перемога буде на нашому боці – після цього йдемо на Донецьк. Гопникам, чеченцям, продажних ментів, різного роду «востокам» і «донецкам» – до швидкої зустрічі».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу