Бандформування на Донбасі зазнали критичних втрат і очікують поповнення з РФ, – ВРНФ

11:07 9 жовтня 2014 р.


Фото: AP Photo

У сьогоднішньому оперативному зведенні Військової ради «Народного фронту» повідомляється також: «Керівництво «ДНР» скаржиться, що лідер горлівських бойовиків став повністю некерованим».

У сьогоднішньому оперативному зведенні Військової ради «Народного фронту» повідомляється: 

За інформацією Військової ради «Народного фронту», у результаті постійних штурмів позицій українських військ в аеропорту в Донецьку загони місцевих терористів та російських найманців несуть критичні втрати. У зв’язку з цим після виведення з Донецьку підрозділів регулярної армії Росії гостро постало питання доукомплектування терористичних груп особовим складом.

Керівник російських бандформувань під назвою «донські козаки», які діють на території Донбасу, – «отаман» М. Козицин – пообіцяв поповнити формування «батальон «Кальміус», який діє в Донецьку, за рахунок «козаків», котрі мають прибути з РФ. За твердженням Козицина, на Донбас невдовзі має прибути нова партія – не менше 500 російських найманців.  

Загострився конфлікт між керівництвом терористичної організації «ДНР» та командиром терористичного угруповання «Народне ополчення Донбасу» у м. Горлівка І. Безлером («Бєсом»). Керівництво «ДНР» скаржиться, що лідер горлівських бойовиків став повністю некерованим.

Зокрема, Безлер «відмінив» усі документи, видані від «ДНР», та запровадив у Горлівці власну пропускну систему. Посвідчення та перепустки від «ДНР» у місті не діють. 

У «ДНР» намагаються створити «зимові стратегічні запаси». Введені жорсткі обмеження на паливно-мастильні матеріали (ПММ) для терористичних груп, також проголошено про створення «недоторканого запасу» ПММ. Також керівництво «ДНР» видало наказ щодо створення складів боєприпасів у різних населених пунктах з метою розосередження партій мін, ракет та снарядів, які прибувають з території Росії.  

На територіях Луганської області, які перебувають під контролем бойовиків, також триває підготовка до зими. Керівництво «ЛНР» проголосило план створення запасів на зиму та наказало бойовикам готуватися до ведення бойових дій у зимових умовах.

У низці населених пунктів Луганської області оголошено заборону на вивіз з міст вугілля та продовольства. У Макеєвці та Єнакієвому створено бази терористів для ротації, відпочинку та проведення доукомплектування живою силою й технікою терористичних груп, які брали участь у боях в Донецьку. 

Терористи на Донбасі намагаються взяти під свій повний контроль усі місця видобутку вугілля, включаючи «копанки», та обкласти їх «податками». У «ДНР» цей «податок» складає 20 тис. гривень з кожної шахти чи «копанки», у «ЛНР» – 14% від коштів, отриманих від реалізації вугілля населенню.

Водночас, уся система видобутку та транспортування вугілля в районах Донбасу, контрольованих бойовиками, руйнується через бойові дії. До того ж, українські війська контролюють декілька найважливіших транспортних вузлів, що не дозволяє бойовикам розширювати «бізнес» з продажу вугілля».

Про це повідомили сьогодні, 9 жовтня, на сайті Військової ради «Народного фронту».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу