Бандформування на Донбасі зазнали критичних втрат і очікують поповнення з РФ, – ВРНФ

11:07 9 жовтня 2014 р.


Фото: AP Photo

У сьогоднішньому оперативному зведенні Військової ради «Народного фронту» повідомляється також: «Керівництво «ДНР» скаржиться, що лідер горлівських бойовиків став повністю некерованим».

У сьогоднішньому оперативному зведенні Військової ради «Народного фронту» повідомляється: 

За інформацією Військової ради «Народного фронту», у результаті постійних штурмів позицій українських військ в аеропорту в Донецьку загони місцевих терористів та російських найманців несуть критичні втрати. У зв’язку з цим після виведення з Донецьку підрозділів регулярної армії Росії гостро постало питання доукомплектування терористичних груп особовим складом.

Керівник російських бандформувань під назвою «донські козаки», які діють на території Донбасу, – «отаман» М. Козицин – пообіцяв поповнити формування «батальон «Кальміус», який діє в Донецьку, за рахунок «козаків», котрі мають прибути з РФ. За твердженням Козицина, на Донбас невдовзі має прибути нова партія – не менше 500 російських найманців.  

Загострився конфлікт між керівництвом терористичної організації «ДНР» та командиром терористичного угруповання «Народне ополчення Донбасу» у м. Горлівка І. Безлером («Бєсом»). Керівництво «ДНР» скаржиться, що лідер горлівських бойовиків став повністю некерованим.

Зокрема, Безлер «відмінив» усі документи, видані від «ДНР», та запровадив у Горлівці власну пропускну систему. Посвідчення та перепустки від «ДНР» у місті не діють. 

У «ДНР» намагаються створити «зимові стратегічні запаси». Введені жорсткі обмеження на паливно-мастильні матеріали (ПММ) для терористичних груп, також проголошено про створення «недоторканого запасу» ПММ. Також керівництво «ДНР» видало наказ щодо створення складів боєприпасів у різних населених пунктах з метою розосередження партій мін, ракет та снарядів, які прибувають з території Росії.  

На територіях Луганської області, які перебувають під контролем бойовиків, також триває підготовка до зими. Керівництво «ЛНР» проголосило план створення запасів на зиму та наказало бойовикам готуватися до ведення бойових дій у зимових умовах.

У низці населених пунктів Луганської області оголошено заборону на вивіз з міст вугілля та продовольства. У Макеєвці та Єнакієвому створено бази терористів для ротації, відпочинку та проведення доукомплектування живою силою й технікою терористичних груп, які брали участь у боях в Донецьку. 

Терористи на Донбасі намагаються взяти під свій повний контроль усі місця видобутку вугілля, включаючи «копанки», та обкласти їх «податками». У «ДНР» цей «податок» складає 20 тис. гривень з кожної шахти чи «копанки», у «ЛНР» – 14% від коштів, отриманих від реалізації вугілля населенню.

Водночас, уся система видобутку та транспортування вугілля в районах Донбасу, контрольованих бойовиками, руйнується через бойові дії. До того ж, українські війська контролюють декілька найважливіших транспортних вузлів, що не дозволяє бойовикам розширювати «бізнес» з продажу вугілля».

Про це повідомили сьогодні, 9 жовтня, на сайті Військової ради «Народного фронту».

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

12:03 16 квітня 2021 р.

Садовий запропонував відкрити у Львові Генконсульство США. Домовились, що почнуть з Американського дому

Америка готова й надалі співпрацювати з Україною та підтримувати її в антикорупційних зусиллях. Про це під час брифінгу у Львові сказала тимчасово повірена у справах США в Україні пані Крістіна Квін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу