АТО і прикордонники обмінюються інформацією через СМС, – експерт

15:56 3 червня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

«Нам треба будувати стіну між Росією і Укаїною, як між Ізраїлем та Ліваном», - сказав під час відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Особливості охорони західного і східного кордонів України» Віталій Юрчук, експерт Центру досліджень проблем регіонального і міжнародного співробітництва.


«Я перебував у тимчасовій місії ООН в Лівані, облітав кордон між Ізраїлем і Ліваном і бачив цю стіну», - наголосив експерт.

«Україна має перейти від демілітації кордону до демаркації кордону, де будуть домінувати ефективні технічні засоби. Але коли лише 25% коштів від потреб надавали для облаштування кордону, то неможливо було будувати ефективний кордон. Багато прикордонних структур змінили організаційно-штатну структуру і чисельність. У державної прикордонної служби немає сил оперативного реагування», - зазначив експерт.

Експерт вважає, що потрібно поліпшити координацію діяльності між прикордонною службою і силами АТО. Бо інформацією між собою вони обмінюються через ... смс-повідомлення.

Крім того, прикордонникам, які сьогодні заробляють в середньому 2,5 тисячі грн, потрібно збільшити зарплату та їхній соціальний захист, переконаний Юрчук.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

08:15 5 серпня 2021 р.

Помер Євген Марчук

Колишній прем'єр-міністр України і голова СБУ Євген Марчук був авторитетним політиком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу