Активісти звільнили будівлю Міністерства юстиції України

15:25 27 січня 2014 р.

Про це повідомив лідер Громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк. Проте продовжать її блокувати.

Лідер громадського руху "Спільна справа" Олександр Данилюк заявив, що протестувальники продовжать пікет міністерства, доки влада не виконає низки вимог: "Активісти "Спільної справи" переходять від утримання будівлі Мін'юсту до його блокування. Якщо завтра не буде виконано вимог із відновлення конституційного ладу, організації президентських і парламентських виборів та припинення терору проти українського народу, ми займемо всі адміністративні будівлі і будемо пускати на роботу лише осіб, які безпосередньо відповідають за життя та здоров'я людей", – ідеться в повідомленні Данилюка. Про це повідомляє TVi.

"Спільна Справа закликає всіх активістів повернутись з регіонів до Києва для участі в повномасштабному блокуванні роботи органів центральної влади. В найближчі три дні буде вирішуватись доля України, її цілісність та незалежність. Всі, кому небайдужа доля наших дітей, будь ласка, приходьте в МінАПК та залишайтесь тут для участі в штурмових групах. Припиняйте отаманщину, не повторюйте історичних помилок", - написав Олександр Данилюк у ФБ.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу