Активісти «Правого сектора» перешкодили проведенню у Львові «Соціального маршу» (відео)

11:30 2 травня 2015 р.


Фото: Ярослав Тимчишин / «Gazeta.ua»

Міцні хлопці у військовій камуфльованій формі стали у декілька шеренг навпроти учасників ходи і заблокували їх.

Соціальний марш, що організовували 1 травня активісти організації «Автономний Опір» у Львові не відбувся. На заваді анонсованої раніше ходи стали учасники львівського «Правого сектора».

Міцні хлопці у військовій камуфльованій формі стали у декілька шеренг навпроти учасників ходи і заблокували їх. Представників двох організацій одразу розділили кордоном міліції, аби не допустити сутичок.

Марш «Автономного опору» мав на меті закликати українців відстоювати свої соціальні права та солідаризуватися. Хода планувалася 1 травня за маршрутом: пам'ятник Чорноволу на вулиці Підвальній – вулиця Підвальна – площа Ринок – проспект Свободи – вулиця Гнатюка – площа Григоренка – вулиця Листопадового Чину – пам'ятник Іванові Франку.

Проте на місце події прийшли бійці ДУК «Правий сектор» та представники «Правого сектору Львівщини» і повідомили, що теж подали заявку на проведення маршу за ідентичним маршрутом. Працівники міліції пояснили, що обидві акції є законні, тому вони не мають перешкоджати якійсь стороні комусь у їх проведенні.

Тарас Хаммер, командир 2-го запасного батальйону ДУК «Правий сектор», заявив що разом з побратимами не допустить необільшовицького реваншу у місті Лева. Він також зазначив: «Вони сповідують соціалістичні анархічні погляди, є фактаж, що це п'ята колона, рука Москви. Вони хочуть вчинити дебош та показати, що вони можуть вільно марширувати».

Згодом представники «Автономного опору» підвезли до пам'ятника Чорноволу звукову апаратуру та закликали до соціальної справедливості і недопущення приватизації держпідприємств. Після виголошення вимог до влади «автономи» зібрали свої прапори та банери і розійшлися. Бійці «Правого сектору» визнали це своєю перемогою і теж покинули площу біля пам'ятника Чорноволу.

Про це повідомили на сайті київського інтернет-видання «Gazeta.ua».

Як інформував «ЩЛ», у центрі Львова активісти «Правого сектору» заблокували учасників «Маршу солідарності», а правоохоронці розмежували сторони конфлікту.

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу