90 біженців з Криму прибуде сьогодні до Львова

17:19 11 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Сьогодні, 11 березня, до Львова приїдуть 90 жителів Криму з метою тимчасового проживання, у тому числі 38 дітей.. Як зауважив голова Львівської обласної ради Петро Колодій, люди виїжджають на Львівщину з метою тимчасового проживання – до моменту вирішення конфлікту, який склався на українському півострові, інформує прес-служба ЛОДА.

   Зокрема, станом на 16.00 годину 10 березня, кількість сімей, які прибули на територію області самостійно і перебувають в родичів чи знайомих, становить 10 сімей.
    Водночас, кількість сімей з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, які звернулись на телефонну гарячу лінію Львівської обласної ради (0-800-501-727) та виявили бажання на тимчасове проживання, становить 249 сімей або 1 380 осіб, серед них – 649 дорослих та 731 дитина. Станом на сьогодні 560 людей, які приїхали з Криму на Львівщину, вже розселено.
    Зокрема сьогодні, 11 березня, до Львові приїдуть 90 жителів Криму з метою тимчасового проживання, у тому числі 38 дітей.
    За словами Петра Колодія, ще більшою є кількість сімей з Львівської області, які звернулись на гарячу телефонну лінію обласної ради, заявивши про готовність прийняти в себе на тимчасове проживання сім’ї з АРК та південно-східних областей України. Таких станом на вчорашній день було 180 сімей або 962 особи.
    Кількість тих, які влаштовані на тимчасове проживання у межах Львівської області, становить 467 осіб, серед них – 254 – дорослі, а 213 – діти.

dailylviv.com

До теми

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу