9 квітня у Львові пройде міжнародна конференція «Вибачаємо і просимо прощення»

23:20 8 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: risu.org.ua

У суботу в Українському католицькому університету говоритимуть про процеси майбутнього примирення між Україною і Росією

«У суботу, 9 квітня, у Львові, за сприяння Українського католицького університету та Варшавського університету імені Вишинського, відбудеться одноденна міжнародна конференція «Вибачаємо і просимо прощення». Ризики і нагоди примирення. Німеччина-Польща-Україна», – повідомили сьогодні, 8 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Конференція триватиме у конференц-залі Львівської Духовної Семінарії Святого Духа на вулиці Хуторівка (№35а) з 9.00 до 17.00. Базуючись на досвіді німецько-польського і польсько-українського примирення, учасники заходу розглянуть концепції, візії та конкретні дії, які можуть зробити вагомий внесок в майбутні процеси примирення між Україною і Росією на політичному і суспільному рівнях.

Зокрема шукатимуть відповіді на питання «Як виникають такі негативні стереотипи?»; «Яким чином вони посилюються або послаблюються?»; «Які уроки можна винести з процесу примирення між Польщею і Німеччиною у період після Другої світової війни?»; «Який резонанс викликало українсько-польське примирення в новітній історій взаємин України та Росії?»; «Яку роль у цьому примиренні відіграла Церква і релігійні спільноти?». Організатори конференції зазначили: «У зв'язку з подіями в Україні та подібними конфліктами, міждисциплінарна конференція «Вибачаємо і просимо прощення» ставить перед собою завдання вивчити передумови та «механізми», що призводять до формування стереотипу ворога».

Відтак на конференції буде зроблена спроба виробити пропозиції і стратегії подолання образу відчуження з допомогою примирення і дружби. Організатори: Український Католицький Університет, Інститут політології Варшавського Університету імені Вишинського, Фундація Конрада Аденауера. До участі у заході запрошують усіх зацікавлених».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів