8 березня біля російського консульства у Львові вимагатимуть негайного звільнення Надії Савченко

11:32 7 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: obozrevatel.com

Завтра з 12.00 біля пам'ятника Шевченку на площі Свободи формуватимуть колону учасників ходи громадян.

Міжфракційне депутатське об'єднання «Рівні можливості» повідомило вночі:

«Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції «Свободу Надії!». У вівторок, 8 березня, в Міжнародних день жіночої солідарності, МФО «Рівні можливості» проведуть акцію «Свободу Надії».

Українські жінки хочуть бачити депутата Надію Савченко у Верховній Раді, а не за ґратами, у в'язниці російського Сибіру. Народні депутати України, члени уряду, діячі культури, журналісти, правозахисники, представники міжнародних організацій та громадськість об’єднаються аби висловити свою підтримку Надії Савченко та вимагатимуть від Путіна негайного звільнення ув’язненої.

У день Міжнародної жіночої солідарності члени МФО «Рівні можливості» звертаються до жінок світу підтримати незламну Надію та висловити протест щодо сфабрикованої справи та незаконного ув'язнення громадянки України У зв’язку з цим, 8 березня о 12.00 у Києві та Львові буде організована хода громадян. Збір у Києві відбудеться за адресою Повітрофлотський проспект, 6 (біля міністерства оборони – вхід зі сторони стадіону), у Львові – біля пам'ятника Шевченку на площі Свободи.

Звідти учасники акції мають намір вирушити колоною до посольства, а у Львові до консульства – Російської Федерації, щоб передати свої вимоги президенту Російської Федерації та висловити свою підтримку ув’язненій Надії Савченко напередодні оголошення рішення суду.Закликаємо усіх небайдужих долучитися до акції «‎Free Savchenko‬»!».

Про це повідомили на сторінці міжфракційного депутатського об'єднання «Рівні можливості» в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів