7 лютого у Львові вимагатимуть звільнення політв'язнів

13:35 7 лютого 2016 р.


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Бійці добровольчих батальйонів, Збройних Сил та Національної Гвардії з кількох областей і волонтерські організації створили всеукраїнську ініціативу з метою захисту всіх політв’язнів.

«Бійці АТО збираються на акцію всеукраїнська ініціатива «Побратими об’єднані» біля пам'ятника Тарасові Шевченку у Львові», – повідомили сьогодні, 7 лютого, в громадському об’єднанні «Варта-1», де також поінформували:

«Про захід: учасники АТО і волонтери об’єдналися, щоб виступити проти політичних репресій Бійці добровольчих батальйонів, Збройних Сил та Національної Гвардії України з кількох областей (Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська та низка інших) і волонтерські організації об’єдналися та створили всеукраїнську ініціативу «Побратими об’єднані» з метою захисту всіх політв’язнів, яких незаконно переслідує чи утримує за гратами теперішній політичний режим. Тому 7 лютого біля пам’ятника Тарасу Шевченку почнеться перша акція учасників АТО та волонтерів проти політичних репресій, під час якої будуть висунені та передані Президенту України вимоги до влади. Ось частина цих вимог:

1. Звільнення незаконно затриманих учасників АТО, бійців добровольчих підрозділів, волонтерів, громадських активістів, які перебувають під слідством, на думку бійців АТО, за сфальсифікованими справами.

2. Притягнення до відповідальності винних у вбивстві Небесної Сотні.

3. Притягнення до відповідальності командування Міністерства Оборони, які винні у Ілловайському, Дебальцівському котлах та всіх провальних операціях , які були за час АТО.

4. Створення у всіх областях України підрозділів територіального захисту від режиму внутрішньої окупації.

Учасники АТО закликають виконати всі вимоги до 20 лютого. А 20 лютого о 10.00 біля Жовтневого палацу в Києві відбудеться з’їзд учасників АТО і волонтерів, та буде проведене всеукраїнське Віче.

Головною умовою волонтерських громадських організацій та учасників АТО є відсутність в лавах громадської ініціативи «Побратими об’єднані» будь-яких політичних діячів чи партій, адже це виключно аполітичний рух. Крім того, учасники АТО та волонтери закликають зв’язуватися з ініціативною групою, та повідомляти імена учасників АТО, громадських активістів, які зараз страждають від політичних переслідувань або репресій.

Також вони закликають всіх свідомих громадян доєднуватись до акції 7 лютого, а 20 лютого приїхати відстояти свої права в Києві. Координатор на Львівщині – Степан Білас, 0673712307.

Прес-центр ВІ «Побратими об’єднані».

Про це повідомили сьогодні, 7 лютого, на сторінці громадського об’єднання «Варта-1» в інтернет-мережі «ВКонтакте», де також опубліквали перші світлин з місця події.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу