69,8% опитаних жителів південного сходу України вже не визнають Януковича президентом

14:00 19 квітня 2014 р.


Фото: ITAR-TASS

Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

69,8% жителів південних та східних областей України не вважають Віктора Януковича президентом. Тільки 19,6% відсотків українців тих регіонів все ще думають, що Янукович – президент.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення «ZN.UA». Опитування проводилось в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях.

Окрім того, 8,5% жителів Південного Сходу ще не визначалися, а решта взагалі не відповіла на питання. Примітно, що більший відсоток тих, хто Януковича все ж вважає президентом, – проживають в Донецькій та Луганській області (32,4% та 27,6% відповідно).

Водночас, згідно з даними того ж опитування, якби в найближчу неділю проходили вибори президента України, то більшість голосів жителів південних та східних областей України отримав би Петро Порошенко (18,6%). Слідом за ним з великим відривом йде Сергій Тігіпко із 9,1% голосів, а замикає трійку лідерів Михайло Добкін з 7,3% голосів виборців.

Якщо брати кожну область окрему, то Порошенко найбільшу підтримку має в Херсонській (27%), Миколаївській (26,8%) та Дніпропетровській областях (24,8%).

Тігіпко найбільшу підтримку має в Донецькій області (12,4%), а Добкін – в Харківській (13,9%) та Луганській областях (9,9%).

Як повідомляв «Щоденний Львів», за федералізацію України – лише 24,8% опитаних жителів її південного сходу, натомість 71,5% спростували твердження про утиски російськомовних.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу