69,8% опитаних жителів південного сходу України вже не визнають Януковича президентом

14:00 19 квітня 2014 р.


Фото: ITAR-TASS

Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

69,8% жителів південних та східних областей України не вважають Віктора Януковича президентом. Тільки 19,6% відсотків українців тих регіонів все ще думають, що Янукович – президент.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення «ZN.UA». Опитування проводилось в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Харківській, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях.

Окрім того, 8,5% жителів Південного Сходу ще не визначалися, а решта взагалі не відповіла на питання. Примітно, що більший відсоток тих, хто Януковича все ж вважає президентом, – проживають в Донецькій та Луганській області (32,4% та 27,6% відповідно).

Водночас, згідно з даними того ж опитування, якби в найближчу неділю проходили вибори президента України, то більшість голосів жителів південних та східних областей України отримав би Петро Порошенко (18,6%). Слідом за ним з великим відривом йде Сергій Тігіпко із 9,1% голосів, а замикає трійку лідерів Михайло Добкін з 7,3% голосів виборців.

Якщо брати кожну область окрему, то Порошенко найбільшу підтримку має в Херсонській (27%), Миколаївській (26,8%) та Дніпропетровській областях (24,8%).

Тігіпко найбільшу підтримку має в Донецькій області (12,4%), а Добкін – в Харківській (13,9%) та Луганській областях (9,9%).

Як повідомляв «Щоденний Львів», за федералізацію України – лише 24,8% опитаних жителів її південного сходу, натомість 71,5% спростували твердження про утиски російськомовних.

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу