5 квітня зустрінеться у Львові з громадськістю президент Світового конгресу українців

10:32 5 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: Галина Терещук / «Радіо Свобода»

Євген Чолій відповідатиме на запитання в актовій залі головного корпусу «Львівської політехніки».

«У вівторок, 5 квітня, о 14:00 у Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться відкрита зустріч президента Світового конгресу українців Євгена Чолія з громадськістю», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Львів’яни матимуть унікальну можливість поспілкуватися з президентом Світового конгресу українців (СКУ) Євгеном Чолієм, задати питання і почути відповіді про довгострокову та короткострокову стратегію діяльності цієї найпотужнішої української структури за кордоном. Після зустрічей з Президентом України, Прем’єр-міністром, Головою Верховної Ради, главами Церков, які відбулися у березні цього року в Києві, візит до Львівської політехніки є першим в Україні і засвідчує про важливість співпраці між СКУ і Львівською політехнікою, Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою зокрема. 

Організатори сподіваються, що розмова з очільником СКУ допоможе зламати стереотип, який залишився у пострадянській Україні, щодо української діаспори і усвідомити важливість роботи світового українства в цілому та кожного українця зокрема. директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Ірина Ключковська зазначила: «За час свого президентства Євгенові Чолію вдалося не лише консолідувати, розвинути і зміцнити українську спільноту за кордоном, але й вивести діяльність СКУ на якісно новий рівень. Від імені двадцятимільйонного українства за кордоном – він є речником української справи у світі». 

Громада Львова ознайомиться з найважливішими проектами СКУ, зокрема, з гуманітарним проектом «Захист патріотів», та шляхами поширення правдивої інформації про Україну у світі.  На зустрічі буде висвітлено також питання діяльності Світового конгресу українців та його складових, спрямованої на лобіювання українських інтересів у світовій спільноті на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, на реалізацію євроінтеграційних прагнень України, підписання угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, її ратифікацію.  

Буде обговорено питання про співпрацю Світового конгресу українців з провідними світовими і європейськими структурами у питаннях об’єднання міжнародного співтовариства для ефективних дій у боротьбі з російською агресією та збереження цільових санкцій проти Російської Федерації. Консолідація світового українства для подолання наслідків російського вторгнення та здійснення необхідних реформ.  Місце проведення зустрічі – актова зала головного корпусу «Львівської політехніки» на вулиці Бандери, 12. Вхід – вільний».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів