4 листопада у Львів прощатимуться з полеглим на війні офіцером Юрієм Кругліковим

17:20 3 листопада 2014 р.


Фото: top.thepo.st

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, завтра на Личаківському цвинтарі поховають ще одного загиблого в зоні АТО військового.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що 4 листопада на Личаківському цвинтарі поховають полеглого на неоголошеній війні на сході України  офіцера Юрієм Круглікова. У повідомленні також конкретизують:

«Завтра, 4 листопада, Львів прощатиметься зі ще одним новітнім Героєм. На Личаківському цвинтарі поховають загиблого в зоні АТО Юрія Круглікова. 

Відтак, о 10.00 відбудеться відчитування Євангелія біля будинку, де мешкав загиблий (вул. Гашека, 22а). Пізніше домовину з тілом перевезуть в Гарнізонний храм св. ап. Петра та Павла на вул Театральній, 11.

Прощання в храмі розпочнеться о 11.00. Початок Богослужіння – о 13.00 год. О 14.00 год домовину з тілом перевезуть з храму на Личаківське кладовище, де о 14.30 розпочнеться чин похорону на полі почесних поховань №76. 

Юрій Олександрович Кругліков народився 21.07.1977 року, загинув – 2 листопада 2014 року. З 1999 до 2005 року перебував на військовій службі, в тому числі, у 2005 році в Іраку (старший офіцер українського миротворчого контингенту), у 2003 році – у Сьєрра-Леоне (офіцер-координатор по зв’язках з місією ООН). 2008-2010 роки – менеджер повітряного транспорту «Mesopotamia group LLC» (Афганістан і Таджикистан). Вільно володів англійською мовою». 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу