31 травня відбудеться засідання Львівської облради

13:24 30 травня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У вівторок депутатами заплановано розглянути понад 60 питань: переважно кадрових і майнових.

«У вівторок, 31 травня, відбудеться шосте пленарне засідання III чергової сесії Львівської обласної ради сьомого скликання. Початок – о 10.00», – повідомили в понеділок у в прес-службі облради, де раніше поінформували: «На сесійному засіданні, яке розпочнеться о 10.00, заплановано розглянути понад 60 питань».

Два питання стосуватимуться «Телекомпанії "Львів-ТБ".
Депутати мають призначити директором комунального підприємства «Телекомпанія «Львів-ТБ» строком на три роки від дня прийняття цього рішення ту особу, яка перемогла у конкурсному відборі на заміщення цієї посади. Переможцем такого конкурсу недавно стала тележурналістка Ольга Цап.
Окрім цього, завтра депутати також можуть внести зміни до редакційного статуту комунального підприємства Львівської обласної ради "Телекомпанія "Львів - ТБ"- погодити вартість платних послуг телекомпанії на 2016-й рік.

Депутати 31 травня мають намір затвердити орієнтовний перелік об'єктів спільної власності територіальних громад області, що пропонуються для приватизації у 2016 році. Серед них є чотири друкарні: Львівська обласна книжкова друкарня (площа приміщення - 2 121,5 м кв.), Бориславська міська друкарня"(853,3 м кв.), Кам’янка-Бузька районна друкарня (565,1 м кв.), Самбірська міська друкарня (1479,8 м кв.).

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу