27 лютого у Львові дискутуватиме депутат Європарламенту Ребекка Гармс (відео)

09:48 27 лютого 2016 р.


Фото: Radiosvoboda.org

У суботу об 11.00 на другому поверсі Українського католицького університету на вулиці Козельницькій, 2а розпочнеться за участю члена комітету Європарламенту з питань парламентської співпраці з нашою країною лекція-дискусія «Корупція і вибіркове правосуддя в Україні».

У дискусії візьмуть також участь: Олексій Хмара («Transparency International Ukraine»), Олександр Лємєнов («Реанімаційний Пакет Реформ») і Мирослав Сімка (проект «Тендер і злочин». Організатори – Інститут Лідерства та Управління УКУ, Центр Верховенства Права та Transparency International Ukraine. Здійснюється в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Ребекка Гармс – німецький політик Європарламенту і режисер-документаліст. Вона є членом Комітету з питань парламентської співпраці між Україною та ЄС. Окрім того, пані Ребекка є заступником Комітету з питань охорони навколишнього середовища.  Належить до тих європейських політиків, які активно працюють над тим, щоб Україна стала членом Євросоюзу.  Підтримувала українців під час Помаранчевої Революції та Революції Гідності. Російська Федерація визнала її персоною нон грата після того, як вона прилетіла підтримати Надію Савченко в суді. У співпраці з Вендлендським Кінокооперативом брала участь у продукції цілої серії документальних фільмів.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

Відео звернення Ребекка Гармс до українців на Євромайдані: http://bit.ly/20ShavY.

Про права людини в Україні та конфлікт з Росією: http://bit.ly/1L88Vdf.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу