18-річні українці одержуватимуть паспорти за кордоном

12:06 9 грудня 2023 р.

Фото до новини

Уряд вдосконалив реалізацію експериментального проєкту щодо оформлення внутрішнього та закордонного паспортів українцям, які перебувають за межами країни.

Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, пише DailyLviv.com.

Проєкт акта розроблений Державною міграційною службою України, а його супроводження здійснювалося в межах роботи Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду громадян України з тимчасово окупованих територій.

Читайте також: Для громадян України відкривають додатковий паспортний сервіс у Польщі

Змінами передбачено запровадити процедуру приймання ДП «Документ» за кордоном документів та анкет-заяв від осіб, які вперше оформляють паспорт громадянина України після досягнення 18-річного віку.

З цією метою закордонним відокремленим підрозділам ДП «Документ» будуть надані можливості проводити процедуру встановлення особи у режимі відеоконференцзв’язку за участю заявника та членів його сім’ї, близької особи.

Читайте також: Представництво ДП Документ розпочало оформлення паспортних документів громадянам України у Варшаві

МЗС розробило проєкт постанови, який дасть змогу розширити повноваження закордонних дипломатичних установ під час оформлення посвідчення на повернення в Україну. Зокрема, надасть можливості проводити віддалену ідентифікацію особи заявника шляхом відеозв’язку.

Нагадаємо, українці в Польщі можуть відновити втрачене посвідчення водія.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів