13 листопада школярі прикрасять 80 кленів проспекту Шевченка у Львові посланнями військовим

14:39 12 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, завтра о 14.00 на проспекті Шевченка відбудеться учнівська акція «Сила слова, серця та свідомості».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 12 листопада, «Щоденному Львову», що 13 листопада о 14.00 школярі прикрасять 80 кленів на алеї проспекту Шевченка посланнями військовим. У повідомленні також зазначено:

«13 листопада о 14.00 на проспекті Шевченка відбудеться учнівська акція «Сила слова, серця та свідомості», яку організовує управління освіти ЛМР за ініціативи учнівського самоврядування м. Львова.  «Мета заходу – об’єднання та патріотичне виховання свідомості учнівської молоді Львова та підтримка сили духу воїнів-захисників України», – зазначили організатори. 

Учнями загальноосвітніх навчальних закладів Львова впродовж листопада 2014 року виготовлялись листівки у вигляді голубів із написами на них послань до українських вояків у зоні АТО.  Представниками учнівського самоврядування буде залучено мешканців міста до написання своїх звернень до захисників нашої держави. 

80 кленів алеї вздовж проспекту Шевченка будуть прикрашені листівками з посланнями від учнів та вихованців усіх навчальних закладів міста Львова. 14 листопада 2014 року листівки будуть відправлені воїнам у зону АТО.

Ці послання із словами подяки та підтримки надихатимуть наших захисників на перемогу. Контактна особа: Гордон Михайло – спеціаліст управління освіти ЛМР, тел. 0971744 336».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу