10 тисяч вояків, які, нібито, голосуватимуть, – фарисейська спроба обдурити суспільство, – заcтупник комбата «Київська Русь»

16:08 22 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Українське військо, особливо та його частина, що сьогодні реально воює на Донбасі, бореться з тотальним відчуттям огиди щодо виборів до парламенту. Партії, що виникають напередодні виборів, кулуарні методи формування списків, засилля біллбордів, фальшиві та надокучливі ролики на телебаченні, фальшиві «телегерої» та «телевояки» дратують військових.

Про це у Львівському прес-клубі сказав кандидат в депутати у 117 виборчому окрузі Роман Семчишин.

- Підставою для таких настроїв є й позбавлення вояків Донбасу можливості проголосувати на виборах. Де-факто значна кількість вояків голосувати не буде, тобто не зможе! Вояки мають зброю, мають патрони, мають право воювати, але не мають бюлетенів та можливості проголосувати. Вони позбавлені фундаментального права – права голосу, права обирати владу. Це неправильно, це ганебно! Це ще й небезпечний прецедент – кого позбавлять права голосу наступного разу?, - сказав Роман Семчишин.

- Влада є для того, щоб гарантувати права громадян. Забезпечити це право мали найвищі органи влади - Верховна Рада та Президент. Претензії саме до них! А розмови про десять тисяч вояків, які змінили місце реєстрації та голосуватимуть, – це порох в очі виборців, фарисейська спроба заспокоїти суспільство чи його обдурити. Загалом цей факт є проявом глобальної проблеми нашого суспільства. Теперішня псевдоеліта не поважає та боїться своїх громадян. Що швидше їх випремо звідти – то швидше настане лад та спокій у нашій державі,- зазначив Роман Семчишин.

Влада не відповідає часу, а тому потребує перезавантаження та оновлення, вважає Роман Семчишин.

- Як кандидат в депутати у 117 окрузі, я, Роман Семчишин, вже в п’ятницю виїду зі Львова на місце служби в Дебальцевому, де буду вже в день виборів у неділю зі своїм батальйоном «Київська Русь».  Нам, учасникам АТО, позбавленим права голосу, в цій ситуації, залишається сподіватися лише на Вас – цивільних. Ми переможемо! Слава Україні!,- підсумував кандидат.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу