Зібрані на фотосушці у Львові канцтовари й книги передали вихованцям дитбудинку

13:48 1 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Діти отримали кольорові фарби та олівці, циркулі, фломастери, пластилін, кольорові ручки, лінійки, папки для зошитів, пенали, альбоми для малювання.

У п’ятницю, 1 вересня, у День знань, працівники департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації відвідали дитячий будинок «Рідний дім» у селі Сасів Золочівського району й передали їм зібрані на фотосушці у Львові канцтовари й книги. Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також нагадали: «23 серпня Львівська обласна державна адміністрація спільно з інститутом суспільних ініціатив зорганізували благодійну фотосушку «Моя Незалежність», на якій усі охочі могли обміняти фотолистівки на канцтовари для дітей до свята 1 вересня.

«На опіці дому – 22 дитини різного шкільного віку. До початку навчального року вони отримали кольорові фарби та олівці, циркулі, фломастери, пластилін, кольорові ручки, лінійки, папки для зошитів, пенали, альбоми для малювання, а також книги. Організатори висловлюють щиру подяку першій українській світлотеці «Українська мить» та усім фотографам, які долучилися до цієї ініціативи, а також небайдужим людям, які придбали канцтовари та обміняли їх на фото листівки», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA