Журналістам вперше показали цехи Львівського бронетанкового заводу, в яких збирають БТРи (відео)

13:34 24 грудня 2015 р.


Фото: tsn.ua

«Укроборонпром» обіцяє найближчим часом повністю переозброїти українське військо.

Військові заводи в Україні, крім уже звичного відновлення та ремонту старої техніки, освоюють випуск нової. Вперше журналістам показали цехи, де збирають бронетранспортери «Дозор» та БТР-3.

Керівництво державного концерну «Укроборонпром» обіцяє найближчим часом повністю переозброїти українське військо танками «Оплот». Отримають військові у достатній кількості і новітні та сучасні БТР-4. Авіаційну техніку ремонтують, зброярі налагодили виробництво нової авіаційної гармати. А одне з приватних підприємств України освоїло випуск артилерійських столів.

В «Укроборонпромі» переконують, що скоро повністю відмовляться від російських постачальників. Цього року концерн отримав з бюджету трохи більше 7 мільярдів гривень, понад три мільярди повернулися до бюджету у вигляді податків та відрахувань, переконують у концерні. 

Українська оборонка освоює випуск нової техніки. Вперше журналістам показали цехи, де збирають бронетранспортери «Дозор» та БТР-3. Керівництво державного концерну «Укроборонпром» обіцяє найближчим часом повністю переозброїти українське військо танками «Оплот». Також зброярі налагодили виробництво нової авіаційної гармати. В «Укроборонпромі» переконують, що скоро повністю відмовляться від російських постачальників.

Про це повідомили сьогодні, 24 грудня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Тележурналісти розповіли також:

«На підприємствах «Укроборонпрому» модернізували, відремонтували і виготовили близько 1,5 тисячі одиниць військової техніки. Зокрема йдеться про бронетехніку вітчизняного виробництва. Серед них танки, броньовики та інженерні автомобілі. Про це відзвітували керівники ДК «Укроборонпром». 

Окрім того, на Львівському бронетанковому заводі налагодили серійне виробництво броньовика «Дозор-Б», що його спроектували в Україні. На виготовлення та модернізацію техніки цьогоріч «Укроборонпром» отримав із державного бюджету сім мільярдів гривень. За рахунок електронних тендерів, кажуть керівники, вдалося заощадити майже 400 мільйонів. І додають, що на підприємстві намагаються боротись із корупцією: вже звільнили чотирьох керівників.

Заступник генерального директор ДК «Укроборонпром» Юрій Пащенко підкреслив: «З'явився на світ новий, з двома вісями, перший в Україні бронетранспортер «Дозор-Б». Львівський бронетанковий завод спільно з конструкторським бюро прийняли рішення про його розробку, про виробництво дослідного зразка і постановку на серійне виробництво. Все, що зроблено, зроблено коштом цих підприємств».

23 грудня 2015 року, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов заявив, що »Укроборонпром» вийшов зі збитковості й отримав понад 1,6 млрд грн прибутків. Нагадаємо, нещодавно Романов заявляв, що за результатами 2015 року державне оборонне замовлення в Україні буде виконано на 100%».

Про це повідомили на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу