Завтра у Львові студенти передадуть бійцям на фронт автомобіль

17:38 29 липня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

У четвер, 30 липня, об 11.00 біля головного корпусу Національного університету імені Івана Франка на вулиці Університетській,1 відбудеться акція «Крок до перемоги».

Під час акції «Крок до перемоги» представники Студентського координаційного центру підтримки АТО Львівського національного університету імені Івана Франка передадуть завтра, 30 липня, об 11.00 бійцям на фронт автомобіль. До збору коштів на придбання авто долучилися випускники Львівського університету, громадські діячі та політики, зокрема Андрій Дещиця, Назар Бійчук, Тарас Стадницький, Святослав Вакарчук, Борис Філатов, і журналісти: Віктор Вацко, Ігор Циганик, Анастасія Станко, Олександр Глинський, Роман Вінтонів, більш відомий як Майкл Щур.

Найбільше коштів приніс лот від Дмитра Яроша – кобура, яка врятувала йому життя під час обстрілу під Донецьком. Уже в четвер ввечері автомобіль поїде в зону АТО.

Про це повідомили сьогодні, 29 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Львівського національного університету імені Івана Франка.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу