Завтра у Львові стартує новий тролейбусний маршрут – №20

14:51 9 січня 2014 р.

Він курсуватиме від автовокзалу на Стрийській до Львівського національного університету імені Івана Франка й у зворотному напрямку.

Його маршрут: автовокзал на вулиці Стрийській – Стрийська – Рубчака – Тролейбусна – Володимира Великого – Виговського – Люблінська – Антоновича – Архикатедральний собор Святого Юра – Устиновича – Львівський національний університет імені Івана Франка – Архикатедральний собор Святого Юра – Героїв УПА – Кульпарківська – Наукова – Стрийська – автовокзал на Стрийській. Як повідомили у службі руху ЛКП «Львівелектротранс», новий маршрут обслуговуватиме сім тролейбусів. Приблизний інтервал руху – 13-14 хвилин. Про це інформує сьогодні, 9 січня, прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу