Завтра у Львові – конференція розробників ігор «GameDev Conference 2014»

10:24 24 січня 2014 р.

Заплановано її в суботу, 25 січня, у Львові в приміщенні УКУ на вулиці Хуторівка, 35а.

Конференція проходитиме втретє й збере близько 250 провідних експертів. Участь у ній візьмутьтоп-спікери зі всієї України, а також експерти з Нідерландів та Ізраїлю. Її організатори зазначають:

«За останні роки у Львові склалася доволі потужна індустрія створення ігор. В місті присутні компанії із світовим ім’ям (Nravo, BattleGates, Stigol), а продукт львівського розробника Максима Гриніва отримав почесну премію «iPad Game of the Year».

У рамках конференції також пройдуть круглі тематичні круглі столи та серія «швидких зустрічей», призначенням яких буде знайомство учасників між собою. Важливим аспектом події є встановлення між учасниками нових контактів, для цього реалізована спеціальна біржа контактів.

Про це повідомляє сьогодні, 24 січня, прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу