Завтра у Львівській обласній бібліотеці для дітей проведуть козацьку вечірку (оновлено)

23:08 29 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Своїми знаннями та уміннями поділяться невпинні мандрівники, дослідники і знавці історії.

«Справжнє патріотичне свято у п’ятницю, 30 жовтня, готує для малечі Львівська обласна бібліотека для дітей. Маленьких любителів почитати запрошують відвідати справжню  козацьку вечірку за участю козаків Тараса Манюти (Тимчак) та Дмитра Сіроманця (Каднічанський)», – повідомили сьогодні, 29 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Гості свята Тарас та Дмитро – члени військово-історичного клубу, що займається реконструкцією реєстрового козацтва війська гетьмана Богдана Хмельницького середини 17 століття. Невпинні мандрівники, дослідники і знавці історії поділяться своїми знаннями і уміннями.

За словами організаторів, ідея проведення віртуальної козацької експедиції традиційно зародилася після прочитання маленькими читачами книг цієї тематики. Бібліотека вже вдруге відгукнулася на бажання дітей, а також їхніх батьків продовжити досліджувати цікаву тему і створити творчо-ігровий та пізнавальний майданчик.

На діток чекає захоплива мандрівка місцями бойової слави козаків, майстер-класи, вікторини. Гості покажуть, як одягалися козаки, що носили на поясі, яка в них була зброя.

Вони також дадуть лизнути пороху, потримати справжню стальну шаблю та справжній мушкет. Окремо додамо, що батьки читачів бібліотеки матимуть можливість виступити у якості волонтерів і меценатів та допомогти зібрати кошти на реабілітацію бійця, який був поранений в АТО та перебуває у Львівському госпіталі.

Реєстрація на вечірку у групі –https://www.facebook.com/events/1506044536375315/ обов’язкова. Кількість місць обмежена. Вік учасників – сім-дванадцять років.

Контактна особа – завідувач відділом обслуговування читачів перших-четвертих класів Катерина Сухоребська – 067 811 22 77».

Натомість у прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 29 жовтня, «Щоденному Львову»:

«Справжнє патріотичне свято – козацькі таємниці, забави та реальний драйв від онлайн-експедиції «Козаки про козаків, або мандрівка у часі» – готують для малечі у Львівській обласній бібліотеці для дітей У п’ятницю, 30 жовтня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться справжня дитяча «Козацька вечірка» за участю козаків Тараса Манюти (Тимчака) та Дмитра Сіроманця (Каднічанського).

Ідея проведення віртуальної козацької експедиції традиційно зародилася після прочитання маленькими читачами книг цієї тематики, зокрема «Лицарське козацтво» видавництва «Віват». Бібліотека вже вдруге відгукнулася на бажання дітей, а також їхніх батьків, продовжити досліджувати ту тему, яка цікавить дітей, і створити творчо-ігровий та пізнавальний майданчик у бібліотеці.

Гості свята – Тарас та Дмитро – належать до військово-історичного клубу, що займається реконструкцією реєстрового козацтва війська гетьмана Богдана Хмельницького середини 17 століття. Невпинні мандрівники, дослідники і знавці історії поділяться своїми знаннями і уміннями.

На діток чекає захоплива мандрівка місцями бойової слави козаків, майстер-класи, вікторини. А ще гості покажуть, як одягалися козаки, що носили на поясі, яка в них була зброя. Дадуть лизнути пороху, потримати справжню стальну шаблю та справжній мушкет.

Батьки читачів бібліотеки матимуть можливість виступити у якості волонтерів і меценатів і допомогти зібрати пожертви на реабілітацію бійця, пораненого в АТО, який перебуває у Львівському госпіталі. «Акція збору коштів – це не тільки допомога окремим бійцям, але і сприяння розвитку громадської свідомості та відчуття причетності до подій на Сході тих, хто зараз у більшій безпеці», – наголосив директор бібліотеки Лариса Лугова. 

Реєстрація на вечірку у групі: https://www.facebook.com/events/1506044536375315/ - обов’язкова. Кількість місць обмежена. Вік учасників – 7-12 років. Контактна особа: Катерина Сухоребська, завідувач відділом обслуговування читачів 1-4 класів, тел. 067 811 22 77».

 

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу