Завтра школи і дитсадки Львова не працюватимуть. Лише чергуватимуть

12:33 11 лютого 2021 р.

У зв’язку із погіршенням погодних умов, міським штабом з боротьби із наслідками негоди рекомендовано зробити чергові групи та класи в садочках та школах міста, щоб батьки, які не мають з ким залишити дитину, могли привести її у навчальний заклад. Відтак чергові вчителі та вихователі зможуть організувати заняття з тими дітьми, які прийдуть у заклад освіти. Очного навчального процесу у звичній формі проводити не будуть.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Завтра у закладах освіти Львова працюватимуть лише чергові групи в садочках та чергові класи в школах, а звичний очний навчальний процес проводитись не буде. Школи і садочки мають бути відкриті, щоб батьки, які не мають з ким залишити дітей, могли привести їх до навчального закладу. Однак навчальний процес потрібно рекомендувати максимально проводити дистанційно, щоб мінімізувати кількість людей на вулицях», — сказав під час засідання штабу мер Львова.

Як повідомила начальниця управління освіти Львова Зоряна Довганик, сьогодні, 11 лютого, 27 шкіл Львова проводять навчання дистанційно, у 32 — змішана форма навчання. 68 шкіл здійснюють очне навчання. Зараз у школах є приблизно 65% учнів. Переважно в навчальних закладах займаються діти початкової школи, яких нема з ким залишити вдома. Заклади дошкільної освіти працюють всі, однак кількість присутніх дітей в садочках не є більшою за 30%.

Снігова стихія у Львові: комісія з питань ТЕБ та НС дала доручення Львівгазу, Львівобленерго та іншим

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу