Зарплата вчителям збільшиться на 50 відсотків, – міністр

17:55 16 листопада 2016 р.

Лілія Гриневич запевнила, що обсяг субвенції на зарплату педпрацівників складатиме понад 52 мільярдів гривень, що на 10,2 млрд. гривень більше, аніж було заплановано в проекті бюджету на 2017 рік, який подавався на розгляд Верховної ради України до першого читання.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила про це сьогодні, 16 листопада, під час доповіді на парламентських слуханнях “Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні», за її словами, таким чином зарплата вчителям у 2017 році в середньому збільшиться на 50 відсотків, а не на 30, як було анонсовано раніше.

Лілія Гриневич також повідомила, що розмір підвищених стипендій збільшиться до прожиткового мінімуму, а для залучення талановитої молоді до навчання на гостродефіцитних спеціальностях (вчителі, інженери) пропонується суттєво збільшити базовий розмір стипендії для навчання на цих спеціальностях. Окрім цього, на наступний рік визначено державну субвенцію місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 209 мільйонів гривень.

Професійно-технічну освіту також підтримають, адже уряд сьогодні визначив 19 професій загальнодержавного значення, навчання на яких фінансуватиметься з державного бюджету (посилання на новину). Загалом для цього в проекті бюджету на 2017 рік закладено майже 170 мільйонів гривень..

Лілія Гриневич наголосила, що, попри збільшення суми видатків на 2017 рік на науку, вона покриє лише підвищення зарплат. Про це повідомили сьогодні, 16 листопада, на сайті міністерства освіти і науки України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини