Як блокчейн реформує світову економіку

10:02 22 серпня 2018 р.

Інтернет відкрив незрівнянні шляхи спілкування з людьми по всьому світу. Понад 60 мільярдів повідомлень на день передається через «WhatsApp» і «Facebook» Messenger, крім того щодня надсилається 269 мільярдів електронних листів. Проте ці платформи з часом стають централізованими, що робить їх основними мішенями для хакерів та сторін, які прагнуть зібрати наші дані. Це постійно загрожує правам користувачів на конфіденційність.

Потужна сила технології Blockchain поліпшує способи зберігання даних, що дозволяє користувачам повністю контролювати особисті дані, якими вони хотіли б поділитися публічно. Використання потенціалу технології блокчейнів та децентралізація можуть бути ключем до захисту нашої конфіденційності. Для онлайн-служб, які щоденно стикаються з великою кількістю транзакцій та виплат, технологія блокчейнів стала інструментом для захисту даних і коштів їх користувачів.

Такий ріст безпеки даних особливо благодійно сприяв розквіту цілої галузі онлайн-покеру. Інноваційні покер-руми, як наприклад CoinPoker, використовують цифрові гроші, щоб надати своїм користувачам надійнішу безпеку та більш чесні умови гри, що робить їх все більш популярними та збільшує доходи місяць за місяцем.

Технологічний розвиток відкрив ще один спосіб керування нашими даними за допомогою технології блокчейнів. Але цей метод не є чимось новим відкриттям, насправді, цей принцип існує ще з часів ранніх ідей Інтернету. Децентралізація ж створила всесвітню павутину, яку ми знаємо сьогодні. Що також є центральною особливістю технології блокчейнів.

Блокчейн створює інфраструктуру, яка дозволяє забезпечити безпечну платформу, яку можна використовувати в багатьох сферах. Стійкість та прозорість, які гарантує технологія блокчейн, мають потенціал повернути користувачам їх право на конфіденційність. Однак ця технологія все ще перебуває на стадії зародження.

Багато підприємців намагаються підвищити рівень конфіденційності даних за допомогою передових технологій, які поєднують криптографію та блокчейн. Забезпечення конфіденційності за межами рівня транзакцій забезпечує більше способів реальних застосувань. Такі проекти можуть мати великі переваги у сферах фінансів, підприємництва та охороні здоров'я, де контракти та угоди зазвичай містять конфіденційну персональну інформацію.

Прийняття блокчейну здійснюється досить повільно на місцевому рівні. Однак такі країни, як Сінгапур, Філіппіни та Швейцарія, поступово запровадили політику підтримки технології блокчейнів та цифрових валют. Естонія також привернула певну увагу після ініціювання програми "Е-резиденція", яка дозволила громадянам зареєструвати свої дані на блокчейні.

Сучасні блокчейни та централізовані мережі зробили інформацію про користувачів вразливою до потенційної втрати або неправильного використання. Деякі підприємці розробили проекти, що захищають дані користувачів за допомогою передових технологій, поєднуючи криптографію і технологію блокчейнів. Реалізація цієї технології ще не досягла вершини своєї популярності і досі є на стадії розвитку. За підтримки венчурних фондів та відомих міжнародних компаній ця технологія може повернути владу та контроль над даними їхнім власникам.

Опанування крипто-економіки має вирішальне значення для розробки надійної, стійкої економіки блокчейнів. Це включає міждисциплінарні навички, включаючи розробку механізмів, теорію ігор, поведінкову економіку, державну політику, макроекономіку та гідне розуміння децентралізованої технології. Настане день, коли з'являться дисертації у найкращих університетах у галузі економіки крипто-токенів. 

Без розуміння економіки токенів і криптотехнологій інвестори, розробники та потенційні споживачі мережі не мають можливості оцінити довгостроковий потенціал децентралізованих мереж.

Підприємці в усьому світі визнали, що перехід на цифрові платформи – це сьогодні чи не найкращий спосіб вести бізнес. Блокчейн, безсумнівно, змінив процеси діяльності світу. Блокчейн підвищив точність торгових операцій, скоротивши процес розрахунків. Блокчейн також прискорив платежі, особливо міжнародні, при цьому значно зменшивши їх вартість. Крім того, блокчейн дозволяє користуватися так званими розумними контрактами, де комерційні транзакції та угоди можуть проводитися автоматично. Технології блокчейн не тільки підвищили ефективність, але також зменшили операційні витрати для багатьох підприємств. Завдяки цьому бізнес може працювати через кордони без жодних проблем. Більшість експертів погоджуються, що технологія блокчейну має глибокий потенціал та безліч практичних способів застосування.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу